Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 96110
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση λοιπόν με την anni..η συνεννόηση εύκολη καθώς η κοπελα μιλάει κ καταλαβαίνει πολύ καλά ελληνικά. Ραντεβού στο γνωστό χοτελ που έχω γίνει θαμώνας το τελευταίο διάστημα Μεγάλο χαμόγελο!
Από εξωτερική εμφάνιση ή κοπέλα είναι πάνω κάτω όπως έχει γραφτεί κ από άλλους συναγωνιστες. Προσωπικά εγώ στο πρόσωπο την βρηκα όμορφη κ γλυκιά με ωραία πράσινα ματια. Σωματικά η κοπελα ειναι πετιτ...Πιο πετιτ δεν γίνεται! !
Μικρόσωμη με πολύ απαλή επιδερμίδα, ένα πολύ ωραίο κωλαράκι κ φυσικά ήταν πεντακαθαρη. Στα αρνητικά το ανύπαρκτο στηθος.
Στα του αγώνα φιλιά στο στομα τα αποφεύγει αλλά το στοματικο της πολύ καλό με αρκετό σάλιο κ dt. Σε κάποια στιγμή έπαιξε κ λίγο mouthfucking.
Στον αγώνα τώρα λόγω σωματότυπου την κάνεις ότι θες!!! Κάνει κ τρελά κουνηματα με την λεκάνη της κ γενικά την ιδρώνει την φανελα.Για cim δεν ξέρω να σας πω γιατί δεν το κυνηγησα.
Έχεις την αίσθηση ότι είσαι με την γκομενα σου κ η όλη κατάσταση κινήθηκε σε gfe ρυθμους.
Υ.Γ. οι κριτικές που γράφω αφορούν προσωπικές εμπειρίες κ αφορούν 100% τα δικά μου γούστα. Με αυτό το κριτήριο ανεβαίνουν κ όλες οι κριτικές.
Όποιος διαφωνεί μ αυτά που γράφω τα κουβαδακια του κ σε άλλη παραλια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Joxx
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
884
Πόντοι:
1.026
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, chicharito, z4 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2016
πως ειναι δυνατον να ειναι gfe απο την στιγμη που αποφευγει τα φιλια στο στομα????
04 Φεβρουαρίου, 2016
Έδινε τυπε αλλά όχι τίποτα το ιδιαίτερο. Δηλαδή μόνο από τα φιλιά κρίνεις εσύ αν είναι gfe?!
04 Φεβρουαρίου, 2016
Η Anni δεν φιλαει στο στομα δεν κανει χυσιμο στο στομα και στο προσωπο γιατι ειναι πολυ καθαρη και δεν θελει να κολησει καμια αρρωστια. Ναι! Την ενδιαφερει ποιο πολυ η υγεια της παρα η μαλακια του καθε πελατη και ΜΠΡΑΒΟ της. Καπέλο
Z
z4
04 Φεβρουαρίου, 2016
Ωραιος αδερφε , πες μας ομως και ποσα εδωσες για να ξερουμε.
04 Φεβρουαρίου, 2016
Ωραίος συναγωνιστή, +1.
Θα συμφωνήσω και εγώ με το σχόλιο του juko, GFE χωρίς φιλιά στο στόμα είναι λίγο οξύμορο σχήμα. Το γράφω με αφορμή την κριτική σου αλλά το έχω δει παλαιότερα και από άλλους συναγωνιστές...
05 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δηλαδή κινδυνεύει να κολλήσει κατι απο το φιλί αλλα οχι απο άκαποτη πίπα Κεφάλι σε τοίχο!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6