Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το ραντεβού κλείστηκε πανεύκολα (για επίσκεψη στο ξενοδοχειο) με SMS με ένα εξαιρετικό γραφείο.
ΤΟ κορμί (1,75 πρωταθλήτρια στην κολύμβηση) έφτασε στην ώρα του με απλό ντύσιμο που δεν την κολακευε καθόλου, αφού συστήθηκε μπήκε για μπάνιο, και όταν βγαίνει βλέπω μια ΜΟΥΝΑΡΑ με ένα διχτυωτό ολόσωμο κορμάκι και παθαίνω...ζαμπλαμά
Ξαπλώνει δίπλα μου με αγκαλιάζει και αρχίζουμε χάδια,φιλιά και μετα από λίγο βρισκόμαστε σε στάση 69 όπου η απόλαυση να νιώθεις αυτό το κορμί 'τυλιγμένο' πάνω σου να σε περιποιείται είναι μοναδική....αντεξα 15' περίπου οπου και ηρθε το τελος ενώ ενδιάμεσα υπήρξαν από μέρους τις σπάζμοι και στιγμές που 'χάνονταν'.
Αφού κάναμε μπάνιο χωριστά ξαπλώσαμε δίπλα δίπλα και αρχίσαμε να μιλάμε για ταξίδια και εντυπώσεις μας από αυτά χαζεύοντας και διάφορες φώτο της απο αυτά, καποια στιγμη άρχισα να την χαϊδεύω ποιο ερωτικά και ανταποκριθηκε άμεσα περνοντας τον στο στόμα με ποιο πολύ πάθος από την πρώτη φορά, αφού τον έκανε πέτρα τις λέω στο αυτί....I want your ass και μου απαντάει ψιθυριστα. ..my ass is your's, βάζει λαδάκι και σιγά σιγά μπήκα μέσα της, αντέχει τα ζόρια συμμετέχει ενεργά και ακολουθεί το ρυθμό σου μέχρι τέλους το οποίο ήρθε μετά από λιγο.
Για μένα πιστεύω ότι αυτό το κορμί με τέτοιο service σε αυτά τα λεφτά είναι εξαιρετική περίπτωση, εμένα με χόρτασε σε όλα και την χάρηκα στο maximum. ..

Καλά να περνάτε και να γαματε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2016
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
maniouel
Μέγας
Εγγραφή:
12 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.062
Πόντοι:
3.910
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, Jim25jim, ILIAS1339 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2016
Τι είναι ο ζαμπλαμάς? Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1