Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 21 10
Call-Girls 36854
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημερα!
Συναντηση με την μελινα προ λιγων ημερων! Η συναντηση κλειστηκε ευκολα με 2-3 sms! Ηρθε ακριβως την ωρα της! Αρχικα ειδα ενα απλο καθημερινο κοριτσι αλλα ειναι ιδιαιτερα ψηλη! Φαινεται οτι ειναι μικρη σε ηλικια αλλα αυτο ισως ειναι καλο γιατι ειχε πολλη διαθεση ... Μπηκε για μπανιο και οταν βγηκε επιβεβαιωθηκε αυτο που εχουν περιγραψει και οι υπολοιποι! Ειναι δηλαδη νταρντανομωρο! Αντικειμενικα ειναι πιο γεματη απ οτι στις φωτογραφιες! Σε οσους αρεσουν οι πιο μικροκαμωμενες καλο θα ηταν να στραφουν αλλου! Επειδη εμενα μου αρεσουν τα γεματα μωρα με βυζαρες και κωλαρα δεν ειχα προβλημα! Ξεκιναει λοιπον μια πολυ καλη πιπα, με φτυσιματα, deepthroat χτυπηματα στα μαγουλα και στις βυζαρες! Μετα απο λιγο την εβαλα απο πανω (για να εχω και ευκολη προσβαση στις βυζαρες της) και μετα στα 4 για να χουφτωνω την κωλαρα! Τελειωμα πρωτου γυρου, μπανακι και οι δυο, λιγη κουβεντα (ειναι πολυ ευχαριστη) και μετα μου εκανε μασαζ για να μπουμε στον δευτερο γυρο! Εκει το μονο που θα σημειωσω ειναι οτι πηρε πρωτοβουλιες και εδειξε μεγαλη προθεση να με ικανοποιησει οταν αλλαζαμε στασεις μεχρι να τελειωσω στο στομα της! Γενικα αυτο που κραταω ειναι οτι ηταν μια ευχαριστη συναντηση! Η βαθμολογια ειναι τετοια γιατι δεν με αφηνει το συστημα για παραπανω!
Να περνατε καλα και να γαματε ακομα καλυτερα!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
126
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Peacful_Warrior, amorous, Taranis και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού