Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 5 10
Call-Girls 14093
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά από πολύ σκέψη και μη έχοντας σαφής εικόνα για το μωρό είπα να δοκιμάσω και να μάθουμε κάτι παραπάνω όλοι μας...
Πρόκειται για ένα petite , πιπίνι με όχι τόσο ζουμερό στήθος (δεν είναι τόσο εντυπωσιακό από κοντα) που δεν είναι ακόμα έτοιμο για αυτή την δουλειά.
Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα με SMS και ήταν στην ώρα τις, ήρθε απλά ντυμένη χωρίς κάτι που θα σε 'φουντωνε', μπήκε μέσα έκατσε απέναντί μου και άρχισε να γδύνεται...
Μπήκε στο μπάνιο και βγαίνοντας ξάπλωσε δίπλα μου...
Αφού δεν έκανε καμία κίνηση την αγκάλιασα και δοκίμασα να την φιλήσω μήπως και πάρει μπρος εκείνη απλά έκατσε παθητική χωρίς να κάνει κάτι εκτός από μία τυπική αγκαλιά. ..
Αφού το πράγμα δεν εξελίσσεται καλά λέω ας πιάσω δουλειά από μόνος μου, ξεκίνησα να 'παιζω' μαζί τις και εκεί κάτι άρχισε να γίνεται τον πήρε στο στόμα αλλά λίγα πράγματα (εμφανείς η απειρία τις) μετά από λίγο την γυρίζω στα 4 και αρχίζει η δράση αλλά και εκεί δεν μπορεί να ακολουθήσει δεν έχει τα στησίματα ούτε και τις αντοχές, έτσι μετά από λίγο ήρθε το τέλος. ..

Συμπέρασμα δικό μου λοιπόν...πρόκειται για ένα amatur μικρό φρέσκο κορίτσι πεντακάθαρο με petite όμορφο κορμι με συμπαθιτικο πρόσωπακι (μικρό θέμα η μύτη τις και ελάχιστη ακμή) που θέλει να έχεις υπομονή και θελει καθοδήγηση μήπως και ξεκλειδώσει εγώ δεν την είχα και 'πληρωθηκα' ανάλογα.


Καλά να περνάτε και να γαματε Καλημέρα. ..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
maniouel
Μέγας
Εγγραφή:
12 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.062
Πόντοι:
3.910
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, Jim25jim, ILIAS1339 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2016
Ωραία η κριτική σου και χρήσιμη Καπέλο
02 Φεβρουαρίου, 2016
Κρίμα και έλεγα μήπως την δοκιμάσω. Λύπη Φαίνετε ζουμερό μωρό με ωραία πόδια και ωραίο στήθος. Αν είναι όπως τα περιγράφεις δέν αξίζει γιατί και τα λεφτά που ζητάει δέν είναι λίγα! Ματάκι
02 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο παίκτης κανει καλη περιγραφή. Νέα στο χώρο αματουρι που θελει δουλεια ( ξεκλείδωμα ). Σίγουρα οχι κατάλληλη για κάποιον που ψάχνει σιγουρακι. Σίγουρα ομως αξίζει και άλλες δοκιμές, νομιζω.
02 Φεβρουαρίου, 2016
Απλά λιτά και ξεκάθαρα τα είπες φίλε.... Ευχαριστούμε...Ναι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4