Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 114149
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
πρώτη φορά duo και τελικά αξίζει.
συνεννόηση άμεση και απλή.
Οι κοπέλες ήρθαν στην ώρα τους. Πρόσχαρες και ευωδιαστές.Την Adelina την ήξερα από πολύ παλιά,την Ania δεν την είχα συναντήσει ξανά.Τα κορίτσια είναι αυτό που βλέπουμε με την Ania να νεανίζει. Ποτάκι ,μπανάκι και βουτιά στο κρεβάτι. Χάδια,φιλιά και πρώτη η Adelina στο τρομπόνι και την Ania να με γλύφει στο στήθος.Μετά από λίγο αρχίζει το καβαλίκεμα και βάζω την Ania να καθίσει στο στόμα για να γλείψω και εγώ λιγάκι. Φάνηκε να το απολαμβάνει το κορίτσι και μετά από λίγο αλλαγή θέσης με την Adelina στα 4 και την φίλη της να παρακολουθεί και να χαϊδεύει παντού. Τελείωμα στο σώμα της Adelina και μπανάκι ξανά.Κουβέντα μπροστά στο τζάκι ,φάγανε και τα κορίτσια λίγο κέικ και βουρ για δωμάτιο πάλι.Είχαμε εναλλαγή στο τρομπόνι με την Ania να προσπαθεί να έχει το πάνω χέρι αλλά και το καβαλίκεμα από την μεριά της. Με Adelina από πάνω μου να δέχεται το γλύφομούνι (δεν είναι και το καλύτερό της).Γύρισμα της μικρή στα 4 , η οποία γουστάρει και λίγο αγριάδα, με adelina να έχει βγάλει δονητή και να τον παίζει.Τελείωμα μπανάκι ποτό και καληνύχτα.
Λοιπόν αξίζει το duo αλλά θα ήθελα και λίγο λεσβιακό(Φταίω εγώ που δεν το ζήτησα) δεν ξέρω εάν κάνουν
Πέρασα μια χαρά και θα το επαναλάβω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
331
Likes:
25.758
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, delipas, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού