Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 3 10
Call-Girls 7475
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ο τιτλος παει στο οτι δυστυχως, μαλλον δεν θα εχω ποτε στην ζωη μου τετοια γκομενα.
Δυστυχως με επιασε ο πυρφορισμος μου, και μαλλον δεν θα ξαναπαω επειδη εκει θα φυγουν ολα τα λεφτα μου.

Το γραφειο και τις 2 φορες που εχω παρει εχω μεινει αρκετα ικανοποιημενος. Απλα δυστυχως αργει να απαντησει. Incall στο ξενοδοχειο της Αλεξανδρας.

Χτυπαω και μου ανοιγει και κρυβεται πισω απο την πορτα. Με το που την βλεπω παθαινω εγκεφαλικο. Οι φωτογραφιες ειναι εγκλημα σε σχεση με την κοπελα.
Ψηλη, skinny σωματαρα, με μικρο βυζακι που καυλωνει πανευκολα, τελειο προσωπο με γωνιες, ζυγωματικα, μπλε ματαρες και ομορφα χειλη. Ρωσσιδα απο Μοσχα δηλωσε. Ολα αυτα συνοδευομενα απο πολυ ωραια μαυρα εσωρουχα. Το μαλλι τοτε ηταν μαυρο και μακρυ, τωρα δεν ξερω αν οντως το εχει βαψει πορτοκαλι.

Μου συστηνεται και δυστυχως καταλαβαινω οτι δεν εχει ιδεα απο αγγλικα οποτε το google translate θα δουλεψει υπερωριες. Μου ζηταει διακριτικα τα χρηματα και να της πω ποση ωρα θα κατσω και με στελνει για μπανακι.

Οταν βγαινω αρχιζει το μπαλαμουτι. Η τυπισα αφηνεται, καυλωνει, υγραινεται, και τελειωνει. Επισης κανει τα παντα για να σε ικανοποιησει. Ωραιο φιλι, γαματη πιπα και ωραιο γαμησει οπως το θελει ο καθενας, GFE η PSE.
Απο ο,τι καταλαβα ειναι και πολυ καλο τυπακι, πολυ χαλαρη και ευχαριστη παρεα. Δυστυχως μας τα χαλασε η επικοινωνια.


Δεν εχω βαλει καλυτερη βαθμολογια σε καμια κριτικη.
Μου μενει μια θλιψη ξεροντας οτι μαλλον δεν θα βρω ποτε τετοια γκομενα. Μακαρι να ειναι καλα ο,τι και αν κανει στη ζωη της.

Συγκινηθηκα ο πουστης.

Α, για οσους δεν το καταλαβαν, την συστηνω ανεπιφυλακτα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 27, 2016
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
300€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.926
Πόντοι:
1.416
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Iso13 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2016
Χαχαχα! Πολὺ καλόν! Βεβαίως ἐγὼ ὲὰν ἔδιδα 300ρα θὰ ἐσυγκινούμην μόνον διὰ τὴν καταβολὴν της. Καλὸς ὅμως ὁ κ. Μαμουλάκης.
B
bakalhs
27 Ιανουαρίου, 2016
Πάντως το πορτοκαλί μαλλί δεν της πάει καθόλου....κατά τα άλλα πολύ ωραίο σώμα και κώλος ποίημα...το πρόσωπο δεν μου άρεσε, αλλά μπορεί να φταίει και το μαλλί. Υπηρεσίες άριστες!!!
27 Ιανουαρίου, 2016
δεν λες καλυτερα ρε φιλε να μην βρεις γκομενα που θα εκδιδεται ? Κουλ
27 Ιανουαρίου, 2016
πως γινεται να μπορεις να βαζεις 9αρια και 10αρια.....
Οταν παω να φτιαξω κριτικη μου εχει μονο μεχρι 8 Χμμμ;Χμμμ;
(Μπορει επειδη εισαι πιο παλιος εε?) Money Mouth
27 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βασικα παει με κριτικες, οχι με παλαιοτητα. Μετα απο καποιον αριθμο μπορεις να βαθμολογεις ελευθερα.
27 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εμένα δεν μου χρειάζονται αυτά τα νούμερα!!
Να μην συγκινήστε γιατί παίρνεται και άλλους στο λαιμό σας!! Το κορίτσι είναι πολύ μέτριο!
29 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το εγραψα και στο thread οτι μπορει σε καποιους να μην αρεσει. Εμενα ειναι η καλυτερη που εχω συναντησει.

Και εμφανισιακα και σε υπηρεσιες. Τι να σου πω, σορρυ αν σε εκανα να πεταξεις τα λεφτα σου, αλλα και οι 3 εχουμε positive feedback...
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7