Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και δεν ήταν στα σχέδια μου η χθεσινή συνεύρεση βλέποντας τις μειωμένες τιμές του γραφείου έκανα τηλέφωνο στις 21.00 περίπου για να κλείσω με Ρωξάνα, δυστυχώς άργησα, κάποιοι συναθλητές την έκλεισαν νωρίτερα.
Να μην τα πολυλογώ από τις 4 που είναι του γούστου μου η μόνη που ταιριάξαμε στην ώρα που ήθελα ήταν η Άννα. Την παρήγγειλα στο σπίτι, δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε άλλους αλλά το ξενοδοχείο σε φάση Incall με αγχώνει και δεν είμαι ο εαυτός μου. Όταν παίζω στην έδρα μου είμαι χαλαρός και ωραίος. Σε καθε περιπτωση και το incall και το outcall την ίδια τιμή ειχαν.
Φτάνει, ανοίγω και ξεπροβάλλει ένας Μούναρος με το Μ κεφαλαίο.Κοπελα που θα δεις έξω και θα μείνεις καγκελο.Οι φωτογραφίες μάλλον την αδικούν, είναι πιο όμορφη Υπέροχα μάτια και εντυπωσιακά χείλη.
Τυπικές συστάσεις, και μετά γδύνεται στα γρήγορα και μπαίνει στο ντους και σε πέντε λεπτά βγαίνει.Επιδερμίδα απαλή και βελούδινη, τρελό σωματάκι και ένας κώλος όνειρο.Πλακωνόμαστε στα γλωσσόφιλα.
Στήθος στητο,μουνάκι ευωδιαστό, πόδια ένα ποίημα, την έγλειφα παντού. Στη συνεχεία τον πήρε στο στόμα γλείφοντας και ρουφώντας με τα σαρκώδη χείλη της.Μου ηρθε τρέλα με το ηδονικό κοίταγμα της.Με καύλωσε πολύ και της είπα να περάσουμε προφυλακτικό, για να την πηδήξω,γιατι ήμουν έτοιμος να εκραγώ.
Καθώς την είχα στα τέσσερα της πιάνω τα χέρια και την σφυροκοπάω δυνατά και πιο δυνατά μέχρι που έχυσα.Φιλάει πολύ καλά,ξέρει να σε καυλώσει με αρκετά μάλλον αληθοφανή βογγητά κατά την διάρκεια του σέξ.
Για μπανιο και ξανά μαζι μου.Ετσι,για να πάρει μπρος ο μικρός ξανά μου πήρε πιπα.Οποτε ξαναμπήκαμε στο ψητό και αυτή τη φορά εγώ είμαι από πάνω, σε κάποιες φασεις έπαιρνα εγώ τις πρωτοβουλίες και σε άλλες στιγμές αυτή και του έδινε να καταλάβει μεχρι να τελιωσω για δεύτερη φορά.
Κατα την γνώμη μου μια σωστή επιλογή για όσους θέλουν ένα νεανικό κορμί με όμορφα χαρακτηριστικά που της αρέσει αυτό που κάνει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 21, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
L
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus, Γιώργος Ξύδης, BigJumper και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2016
150 ευρω λεει το site οχι 110 για μια ωρα... Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
22 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είμαι πολύ όμορφος και μου κάνουν εκπτώσεις εμένα. Μεγάλο χαμόγελο
Είχε ειδικές προσφορές στο κατάστημα χθές: http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=215650.1575
Γιόρτασαν τα γενέθλια τους. Μεγάλο χαμόγελο
L
lkjhgfdsazxcvbytre
22 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειχε εκπτωση χθες παικτη!
22 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχθές είχε προσφορά το πρακτορείο φίλε, έγινε χαμός!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4