Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
http://bit.ly/1n76ZXv

Αγαπητοι μου φιλοι το ραντεβου με την Μάγια εγω προσωπικα τα βρισκω σαν το tango. Eίναι αισθησιακο, sexy, βιαιο και ηρεμο. Η Μαγια σου δινει τον απαραιτητο χωρο που χρειαζεσαι να γινεις απλα ενας καλος milonquero. Την εχω δει 4 φορες για να βηματισω και τα 4 στοιχεια της εξισωσης. Κάθε φορα που την βλεπω είναι και μια διαφορετικη εμπειρια. Εμπειρια αναβασης-ανυψωσης. Γεματο διαφορετικοτητα και προκλησεις…Ραντεβου δλδ εξελιξης…Με λιγα λογια ξεχνας το βηματισμο και αυτοσχεδιαζεις. Και επειδη είναι πολύ επικοινωνιακη εχετε τα περιθωρια να περασετε υπεροχα μαζι της…Με τον καταλληλο χειρισμο η Μάγια απογειωνεται και σας παρασυρει μαζι της.
Ειναι μια γυναικα με ομορφα χαρακτηριστικα ωραιο σφιχτο σωμα με βυζαρες και κωλαρα. Μακρυ μαυρο μαλλι και ματιά γυναικας οπως ακριβως πρεπει να ειναι-απογειωση. Παντα πολύ περιποιημενη, καθαρη και πολυ ομορφα και sexy ντυμενη.(στο νημα της εχω ανεβασει φωτο για να μην σας κουραζω με τις λεξεις). Γιατι φιλοι μου αν το ραντεβου δεν είναι περιποιημενο και ντυμενο , τοτε η συνεχεια για μενα είναι απλα μια συνεχεια που δεν θα μου αποθηκευσει καμια αναμνηση. Η Μάγια ξερει πολύ καλα ότι το ντύσιμο είναι στη γυναίκα ο πρόλογος και, μερικές φορές, ακόμα κι όλο το βιβλίο. Επισης είναι και πολύ μα πολύ προσεκτικη… Ματάκι
Ποτε δεν εχει φοβηθει το πουτσο και είναι μαχίμι πρωτης γραμμης. Είναι πολύ περιποιητικη με τα χερακια της και την γλωσσα της. Είναι μια πολύ καλη και δεκτικη τσιμπουκομανα- μιλφομανα και στο τομεα του «προφορικου λογου»απλα εξτρα πριμα γκουντ. Απο τα φιλια σε ολο το σωμα τα γλυψιματα παντου και πανω κατω -μπανιο. Θα σας απογειωσει με το αγγιγμα της και δεν θα θελετε να σταματησει. Ομως καλοι μου φιλοι, θα σταματησει. Θα σταματησει για να γραπωσει τον φλαμπουτσο σας και να τον χωσει ολοκληρο στο στοματακι της. Απο την τελευταια φορα που την ειδα υπαρχει μια καταπληκτικη βελτιωση στο oral performace…Όλα τα λεφτα το φτυσιμο με το πουτανοκοιταγμα. Σε τελειωνει αν θελει σε δευτερολεπτα…Αρα προσοχη…
Στην εξουδετερωση είναι δυνατη. Οπως σχεδον ολοι εχουν περιγραψει αλλωστε. Ισως από τα καλυτερα στησιματα…Υπηρξε μια και καλη…Πολύ δυνατη όμως. Ετσι κι’αλλιως ειμαι της μιας και καλης…Είναι η γυναικα που θα σε ακολουθησει, αλλα σας συμβουλευω να το παλεψετε λιγο και να προσπαθεισετε να της βγαλετε αυτό που εχει για σας μεσα της - σεξουαλικοτητα και αισθησιασμο.
Αν υπολογισουμε το γαμηστρο των 50 στο χωρο της ,είναι πολύ Value For little Money…

ΥΓ Βλεποντας κατι ωραια δερματακια πισω από την πορτουλα κρεμασμενα την ρωτησα αν τα χρησιμοποιει σε ειδικες καταδρομικες αποστολες. Με ρωτησε να τα βαλει να την δω, αλλα επειδη δεν παιζω Αμερικανικο Football της ειπα όχι. Μου ειπε ότι ειναι ανοικτη σε light προτασεις…
Αυτά φιλοι μου…Να περναμε ολοι καλα…Χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
zadren
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
2.493
Πόντοι:
2.756
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, circuitboy, fouxter και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2016
Καλώςτονα Μεγάλο χαμόγελο
19 Ιανουαρίου, 2016
Μπράβο ωραία κριτική Καπέλο
19 Ιανουαρίου, 2016
Παίζει να είναι συνομήλικη του Al PacinoΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3