Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 22 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ενδεικτικη ημερομηνια καθοτι παει αρκετός καιρός αλλα είπα να γράψω.
Η συνάντηση έγινε στο σπίτι μου, παρεα με την Μισελ (εξαφανιστηκε αυτη) και ενα φιλο μου. καθοτι πριν μια βδομάδα τις ειχαμε ξαναπάρει κ ειχα παρει εγω μισελ, καναμε τραμπα κ πηρα μαρινα εγω. Οντας βυζολάγνος, δε τρελάθηκα καθως έχει μικρο αλλα στητο στηθος αλλα και πάλι...θελω ψωμομένο βυζι τι να κάνουμε.
Τα καλα ειναι τα εξής:
1) Πηδιέται καλά χωρις να κάνει το κάτι παραπάνω..Αλλα πηδιέται καλα, δε κλέβει κ δεν υπερβαλει με φωνες και κουβέντες τύπου "μοιρασε με στα 2 ψωλαρα μου" που εχω ξανακούσει...
2) Ειναι καλό τυπάκι. Κανει ωραία παρέα με το τσιγαράκι της, το ποτάκι της, το χιουμορ της. Εχεις πράγματα να πεις μαζι της στην αρχή για να σπασει ο πάγος και μεταξύ των γύρων.
3) Θεωρω οτι πλεον δε κουβαλάει μπουρδελοσυμπεριφορα στις επισκέψεις της. Ισως στην αρχη να το εκανε αλλα τωρα θεωρω εχει προσαρμοστεί.

Τωρα, περαν του οτι για μενα ειναι αβυζη, περνας μια ωραια ωρα μαζι της αμα σ'αρεσουν τα μικροκαμωμένα καυλάκια. Για την ιστορια οι 2 γύροι εκτιλυχθηκαν στον καναπε, στο πάτωμα και στην τραπεζαρία, με τελειώματα στα βυζια (οπου αναφέρεται στα χυσια σαν "τα παιδακια"....), με ωραία στησίματα αλλα χωρις ιδιαίτερες πρωτοβουλίες..αμα δε το πεις εσυ δε θα προτείνει κατι το εξτραορντιναίρ!

Ουτε κρυο ουτε ζεστη λοιπον.

Να περνάτε καλά κύριοι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 152604
Μέλος
Εγγραφή:
8 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
60
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, filos78, satyrus

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2016
Απορώ ρε τυπε γιατι μπήκες στο κόπο να γράψεις κριτικηΧμμμ; . Αφού καταλήγουν στο ίδιο συμπέρασμα με τις άλλες 4 τις οποίες εσυ προφανως έγραψες στα @@ .
Τόσοι και τόσοι συναγωνιστές εχουν γράψει αράδες για να βοηθήσουν . Δε λυπάστε τα λεφτα σας Κεφάλι σε τοίχο! κρίμα Θυμός
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1