Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 13 10
Call-Girls 34066
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Παράξενος τίτλος αλλά τον αξίζει ο φίλος azael για την ανακάλυψη. ..Μεγάλο χαμόγελο
η πρώτη προσπάθεια για συνάντηση είχε γίνει περί συ αλλά δεν τα κατάφερα λόγω ωραρίου της κυρίας. .
Αυτή τη φορά όμως τα καταφέραμε. ...
Λοιπόν έχουμε και λέμε. ..Μαλι 20 πόντους ποιο κοντό αλλά ακόμα μακρύ. ... ακόμα γελάω όταν μου είπε πως χάθηκαν αυτοί οι 20 πόντοι. ..
Μουτρακι πολύ γλυκό. ..έως ερωτευσιμο ( προσοχή οι παπουληδες και μικρό τσουτσουνοι σαν εμένα )
Στα του αγώνα. ... θα έλεγα ότι είναι σαν να κάνεις ερωτα με τη κοπέλα σου καθαρό GFE. ..
Αργεί λίγο μεχρι να νοιώσει άνετα και να σπάσει ο πάγος αλλά μετά. ... όλα καλα....και με καταλήγουν χειρισμούς θα έλεγα ότι το απολαμβάνει και αυτή. ..
Δεν έχει εκείνο τον επαγγελματισμο που συνήθως συναντάμε σε επαγγελματίες city touria. ..

παραδοσιακά δεν θα μπω σε ανατριχιαστικες λεπτομέρειες. ...αλλά πέρασα δύο πολύ πολύ όμορφες ώρες

Αλλά όπως είπε και ο φίλος παρακάτω ..Μέχρι Μάρτιο ..Μετά Τέλος. ...

Καλά να περνατε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 12, 2016
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Zebu, spipis71, doc_lin και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2016
Και εγώ έχω πάρει την Elli μια φορά πριν τα Χριστούγεννα. Μου φάνηκε ψυχρή και διεκπεραιωτική. Όταν τον έφαγε από πίσω μόνο έβγαλε μια κραυγή εκτός προγράμματος. Τι να πω ίσως φταίει η χημεία ίσως χρειάζεται περισσότερα ραντεβού για να «ξεκλειδωθεί» !!!
14 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μην βλέπεις τόσες τσόντες, όπως φωνάζουν στης τσόντες δεν είναι πραγματικό, είναι σκηνοθετικός έρωτας. Γενικά δεν φωνάζω πολύ, δεν μου αρέσει να ακούνε όλη στο ξενοδοχείο. Ας είμαστε διακριτική. Ντροπή
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2