Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 13 10
Call-Girls 34065
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κάτι από την ταινία Good morning Vietnam είχε η συνάντησή μου με την εν λόγο κυρία.. Η ημερομηνία είναι ενδεικτική....
ΟΙ κριτικές και τα κριτήρια διαφέρουν από άνδρα σε άνδρα και για αυτό η κριτική θα είναι όσο μπορώ αντικειμενική και βάση το πως πέρασα εγώ με την εν λόγο κυρία....
Το ραντεβού κλείστηκε από την προηγούμενη μέρα, διότι ήταν πρωινό σε κεντρικό ξενοδοχείο όπου έγραψα και κριτική.
Αφού έχω καπνίσει ένα πακέτο τσιγάρα και έχω πιει αυτό το πράγμα καφέ να το πεις Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! ( πήγα ποιο νωρίς στο ραντεβού) ήρθε στην ώρα της η κοπελιά Γλώσσα.
Ένα γλυκό προσωπάκι μια γλυκιά φατσούλα θα έλεγα Έρωτας. Λίγο αμηχανία στην αρχή , λίγο κουβεντούλα να σπάσει ο πάγος και ξεκίνησε η μάχη με πολύ καλή περιποίηση πρώτα από εμένα και μετά μία φοβερή κατάθεση στο στόμα της κοπελιάς.
Καλή συνεννόηση, άνθρωπος με ενδιαφέροντα, ένα πάρα πολύ καλό μασαζ (επαγγελματικό θα έλεγα) και συνέχεια για δεύτερο γύρο στην πίσω πόρτα όπου το απολαμβάνει σχετικός.
Συνοψίζοντας, θα έλεγα τα εξής : Είναι σίγουρα 30 όπως και μου το είπε, στήθος φτιαγμένο αλλά με πολύ καλή αίσθηση, ρόγα κάγκελο,κώλος φλατ αλλά εμένα δεν με χάλασε, και φυσικά είναι καθαρά για GFE καταστάσεις οι οποίες στην συγκεκριμένη συνάντηση μου άρεσαν.
Άν θέλει κάποιος περάσει καλά σε GFE συστήνεται ανεπιφύλακτα. Προσοχή μην αγαπάτε πολύ.....
Η κοπέλα όπως μου είπε θα είναι εδώ μέχρι αρχές Μαρτίου και μετά τέλος Γαμήσου Την κάνει για άλλη πόλη μόνιμα και δεν ξανά γυρνάει όπως μου είπε.
Αυτά λοιπόν ομορφόπαιδα και τέλος ζητήστε την να μαζέψει το μακρύ μαλλί της και θα με θυμηθείτε Ναι!
Thanks a lot Elli
With regards DRACOUMEL Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
5.357
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, blizardeye, satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού