Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 85 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από 1,5 χρόνο θα ξαναγράψω κριτική για τη Βαλέρια. Money Mouth Μια κοπέλα που με τη διάρκειά της αλλά κυρίως με τη συνεχή βελτίωση των υπηρεσιών της, έχει κερδίσει επάξια τον τίτλο του καλύτερου call girl τα τελευταία 2 χρόνια με άνεση και για όσο καιρό μας προσφέρει τις υπηρεσίες της δύσκολα θα βρεθεί κάποια να της πάρει τον τίτλο.Κουλ


Και αν υπήρξαν εξαιρέσεις ( γιατί υπήρξαν) είναι για να επιβεβαιώσουν τον κανόνα, πως από τον Μάιο του 2014 έως σήμερα, δεν υπάρχει καλύτερο VFM στο χώρο του αγοραίου έρωτα, αν και θα ευχόμουν, όπως και όλοι σας βέβαια να βρεθούν και άλλες Βαλέριες.


Έχω χάσει το λογαριασμό πλέον στο πόσες φορές την έχω δει. Ντροπή Όσο και αν προσπάθησα να βρω κάτι εφάμιλλο, όσο και αν άφησα κενό αρκετών μηνών που δεν την συνάντησα επισκεπτόμενος πολλές άλλες κοπέλες, δεν βρήκα κάτι που να με ενθουσιάσει όσο αυτή. Πάλι γύριζα πίσω και πάντα ήταν εκεί να μου προσφέρει μοναδικές υπηρεσίες, βελτιωμένες κάθε φορά.Ναι!


Για την εμφάνισή της τι να πω. Πάντα προσεγμένη σε όλα, ντυμένη στην πένα, χτενισμένη, με νύχια χεριών και ποδιών πάντα περιποιημένα, πάντα καθαρή. Όμορφο πρόσωπο και κολασμένο κορμί. Από τις γυναίκες που στους 100 άντρες που θα τη δουν στο δρόμο, θα σπάσουν αυχένα και οι 100. Με μεταμορφώσεις που μπορεί να υποστηρίξει . Την έχω συναντήσει εκτός από το σύνηθες μακρύ ξανθό μαλλί, με πορτοκαλί (από τους ελάχιστους αφού το κράτησε μόλις μία ημέρα), με καστανό σοκολατί και τώρα με κοντό ξανθό καρέ.Προσκύνημα


Τα φιλιά της απλόχερα, με ένταση και πάθος, σε ρουφάει ολόκληρο ειδικά κατά την ώρα της συνουσίας σου πιπιλάει τα χείλια , σαν να είσαι ο αγαπημένος της που έλειπε καιρό και μόλις γύρισε. Ματάκι


Το στοματικό της σε όλες τις στάσεις υγρό, άλλοτε αισθησιακό, άλλοτε σφιχτό, με εναλλαγές ρυθμού, με φτυσίδια και πάντα να σε κοιτάζει με αυτά τα υπέροχα πράσινα μάτια της . Να τον έχω ανάμεσα στα στήθη της και να γλύφει το πουτσοκέφαλο όλα τα λεφτά.


Εκτέλεση όλων των στάσεων του kama sutra με μεγάλη ευκολία, στησίματα τέλεια και ευλυγισία, σε όποιο σημείο του δωματίου, γιατί ευχαριστιέται αυτό που κάνει και το δείχνει. Της αρέσει να βλέπει στους καθρέπτες την εικόνα της και τη στάση της και να τη βελτιώνει, προσπαθώντας να αγγίξει το τέλειο. Σου δίνεται πάντα με πάθος λες και είσαι μοναδικός για εκείνη. Μεγάλο χαμόγελο


Βέβαια αυτό δεν συνέβη από την πρώτη φορά και επομένως δεν μπορώ να είμαι σίγουρος ότι συμβαίνει και τώρα για κάποιον που θα την συναντήσει πρώτη φορά. Αλλά να είστε σίγουροι πως αν γίνετε πελάτες της θα δείτε από εκείνη πράγματα που δεν βλέπεις εύκολα.


Δεν είναι τυχαίο πως έμπειροι παίχτες με πολλά χιλιόμετρα στο άθλημα την έχουν στανταράκι. Για αυτό δεν είναι και εύκολο να τη συναντήσεις. Το σταθερό πελατολόγιο καθιστά δύσκολο το άνοιγμα σε νέους, αλλά αξίζει η επιμονή και η υπομονή. Όπως δεν είναι τυχαίο ότι δεν έχει ανάγκη να μπαίνει στο νήμα της και να γράφει ότι είναι διαθέσιμη και ότι άλλο γράφουν συνέχεια οι υπόλοιπες ανεξάρτητες για να ψαρέψει πελάτες.


Η Βαλέρια είναι ελεύθερο πουλί. Δεν μπορεί να κάτσει κλεισμένη πολλές ώρες σε ένα δωμάτιο με κάποιον. Αν μπορούσε, εύκολα θα έπαιζε στην κατηγορία των ct. Την εμφάνιση και τις υπηρεσίες τις έχει.

Βαλέρια σε ευχαριστώ για τις όμορφες στιγμές που μου έχεις χαρίσει Έρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 12, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
NICK TRIVE
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
9.234
Πόντοι:
25.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TurboLover, rodriguez65, PSAXTIRI και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2016
Πότε αρραβωνιάζεσαι?
13 Ιανουαρίου, 2016
Γραψε ρε συ Νικ καμμιά λεπτομέρεια να τον παίξει κανας Συριος...πως ενοιωσες οταν της τον εβαζες ας πούμε ή αν ιδρώνει η πλάτη της οταν την εχεις στα τεσσερα η ακόμα καλύτερα στο δαχτυλιασμα έπιανες τραχυλο στη μήτρα?
Τι αρχίδια σε στείλαμε να γαμήσεις ...
13 Ιανουαρίου, 2016
Μεγάλες αλήθειες από έναν άξιο και ειλικρινή συναγωνιστή, ο οποίος πάντα βάζει σε δεύτερη μοίρα τον εαυτό του προκειμένου να επιτύχει την πλέον αντικειμενική πληροφόρηση. Αλήθειες, που επιβεβαιώνονται από όσους έχουν πάει μαζί της. Εύγε , κ. NICK TRIVE! Καπέλο
13 Ιανουαρίου, 2016
Πόσα κανονάκια στὴν ὥρα στὸ κατοστάρικο;
B
bakalhs
13 Ιανουαρίου, 2016
Τελικά 100 ή 150 μας μπερδέψατεΣπασίκλας
13 Ιανουαρίου, 2016
@ NITRO τύποι που γαμάνε μόνο στο μετάξι και σχολιάζουν αρνητικά όσους δεν μπορούν να φτάσουν υπάρχουν και θα υπάρχουν, μη δίνεις σημασία.

@bakalhs ένα και καλό πλέον μαζί της διάρκειας 35 - 40 λεπτών, αν το πιέσεις για δεύτερο στην ώρα μάλλον δεν θα είναι εφάμιλλο, εκτός και αν κάποιος είναι του 10λέπτου

@ΝΒΑΖ 100 είναι, ήθελε και άφησε παραπάνω ο συναγωνιστής.
(Updated: 13 Ιανουαρίου, 2016) 13 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν δεν βρίσκεται υπό το καθεστώς κυκλοθυμικής διαταραχής (ψιλοσυχνό φαινόμενο δια την συγκεκριμένη), και δεν σας αφήσει στα μέσα της αγωγής με "aqua vitae", παίζει και δεύτερο Χαμόγελο
05 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μέχρι τώρα την έχω συναντήσει 4-5 φορές, κάθε 3 μήνες, και ΚΑΘΕ φορά είναι καλύτερη....Σπασίκλας
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8