Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 27 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καταρχάς καλή χρονιά everybody.

Την Αφροδίτη αποφάσισα να τη συναντήσω γιατί με είχε φάει η περιέργεια. Είχε και κλειστό το κινητό για μεγάλο διάστημα (έλειπε) και η περιέργειά μου μεγάλωνε. Κάποια στιγμή το πέτυχα ανοιχτό και αφού πρώτα είχα επιβεβαιώσει ότι στο πρόσωπο είναι σε ανεκτά για τα δικά μου δεδομένα, είπα να κάνω μια γνωριμία.

Εμφάνιση:
Η Αφροδίτη είναι αρκετά κοντούλα (1,50?) με εμφάνιση και ντύσιμο που θυμίζει περισσότερο κορίτσι λυκείου (στην πραγματικότητα είναι 27). Στο δρόμο σίγουρα θα περνούσε απαρατήρητη. Στο πρόσωπο είναι οριακά του 5/10 για τα δικά μου γούστα. Δεν είναι άσχημη αλλά έχει τα κλασσικά βαλκανικά χαρακτηριστικά (Bulgaria). Επίσης, δε χαμογελάει εύκολα, δε μιλάει πολύ και θυμίζει λίγο Angela007 στην παγωμάρα. Όλο το ύφος της βέβαια (i am the boss) παραδόξως σου βγάζει και μια αυτοπεποίθηση από μέρους της ότι θα περάσεις καλά. Αφού πέταξε τα ρούχα τα πράγματα βελτιώθηκαν αρκετά καθώς φορούσε πολύ ωραία girly εσώρουχα και το σωματάκι της ήταν δεμένο και συμμετρικό. Tα τατουαζ στην πλάτη εμένα δε με χαλασαν. Στήθος 2,5 σχετικά καλό (λίγο πεσμένο) με ρώγες που ανταποκρίνονται. Ντουζάκι και εκκίνηση. Να τονίσω επίσης ότι είναι πεντακάθαρη με νινί μπεργκεράκι.

Service:
Να αναφέρω αρχικά το τι δεν κάνει και κατόπιν το τι κάνει:
-Δεν φιλάει (μόνο κάτι στα πεταχτά)
-Δεν κάνει cim, ούτε προσπάθειες για deepthroat
-Δεν κάνει anal

Τι κάνει:
Η κοπέλα μόλις πάρει μπρος παίζει πολύ ωραία "μπάλα". Δεν εννοώ PSE φάση αλλά GFE με πολύ αισθησιασμό. Παίξαμε tetris σε όλα τα μήκη και τα πλάτη του κρεβατιού. Το στοματικό της δεν είναι από τα καλύτερα (δεν βαθαίνει) αλλά είναι 100% χωρίς χέρια και παραδόξως πολύ ευχάριστο. Γλύφει και ρουφάει και τη γύρω περιοχή. Μασαζάκι καλό στο ενδιάμεσο και 2ος γύρος με ανέβασμα ταχύτητας και στροφών από μέρους μου, στο οποίο ανταποκρίθηκε άμεσα και ανέβασε και αυτή. Αλλαγές στάσεων με φοβερό συντονισμό. Είναι πολύ καλη η τύπισα.

Συνοψίζοντας:
Δεν ψωνίζω εύκολα από low cost ράφια. Ξέρω ότι σχεδόν πάντα ισχύει ο κανόνας "ότι πληρώσεις παίρνεις" σε γενικές γραμμές. Σε αυτή την περίπτωση δεν το μετάνοιωσα σε καμία περίπτωση. Με άνεση χρόνου (μιάμιση ώρα γεμάτη), με μια κοπέλα που γουστάρει αυτό που κάνει και το κάνει πολύ καλά, με κόστος 50 ευρώ.... Απλά δεν υπάρχει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 11, 2016
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Noah_1
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
570
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, SEXTYRHOON, doc_lin και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2016
Παιδια, GFE χωρις γλωσσοφιλα δεν υφισταται. Την ειχα παρει τηλεφωνο και μολις μου ειπε πως δεν κανει φιλια, χαιρετισα ευγενικα.
12 Ιανουαρίου, 2016
Μπορεις να μου στειλεις το τηλεφωνο της σε πμ;
13 Ιανουαρίου, 2016
μπορεις να μου στειλεις το τηλεφωνο της..
15 Ιανουαρίου, 2016
Μπορεις να μου στειλεις το τηλεφωνο της σε πμ;Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα
15 Ιανουαρίου, 2016
μπορείς να το δώσεις και σ εμένα το τηλέφωνο?
17 Ιανουαρίου, 2016
που μπορουμε να βρουμε το τηλεφωνο της παιδια???
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6