Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 5 10
Call-Girls 14093
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μια που ανοίχθηκε η καρτέλα ας γράψω και κριτική για την Σμαράγδα.

Άλλη μία Ελληνίδα, γύρω στα 22 που έχει  περάσει τουλάχιστον από δύο γραφεία (το ένα σχετικά γνωστό).

Το δυνατό της σημείο όπως όλοι μπορούν να δουν είναι το στήθος. Πληθωρικό και νεανικό, χαίρεσαι να παίζεις μαζί του. Από εκεί και πέρα, ωραίο κορμί, γύρω στο 1.65, ούτε πολύ λεπτή, σίγουρα όχι με παραπάνω κιλά, απαλό δέρμα, θα της έβαζα ένα 8-

Εκεί που τα χαλάμε είναι στο πρόσωπο που έχουμε δύο βασικά θέματα. Το ένα είναι η μύτη που χαλάει την γλυκύτητα του προσώπου και το δεύτερο η ακμή την οποία κάνει φιλότιμη προσπάθεια να καλύψει με make up. Οπότε εκεί έχουμε ένα 6ρι που κάνει το σύνολο λίγο πάνω από την βάση.

Με άλλα λόγια αν βγει έξω και δεν φοράει κάτι που να τονίζει το κορμί της και κυρίως το στήθος της δύσκολα θα τραβήξει βλέμματα.



Στον αγώνα. Να πω ότι διαβάζοντας το forum και συγκρίνοντας απόψεις έχω διαπιστώσει ότι οι υπηρεσίες ίσως και να διαφέρουν λίγο από άτομο σε άτομο. Μπορεί να παίζει λόγο η εμφάνιση, η ηλικία και η συμπεριφορά κάθε πελάτη ιδιαίτερα όταν οι κοπέλες δεν είναι επαγγελματίες ή έμπειρες αρκετά για να κρατήσουν ένα επίπεδο υπηρεσιών. Η δικιά μου εμπειρία με την συγκεκριμένη κορασίδα έχει ως εξής.

Η κοπέλα είναι ευγενική με αρκετά καλό social κομμάτι. Για όσους ενδιαφέρει είναι  καπνίστρια. Δεν προσφέρει πίσω κίνηση, το στοματικό της δεν είναι κακό αλλά δεν ξεπερνά και το μέσο όρο. Μάλλον της λείπει η τεχνική. Φιλιά με γλώσσα τα αποφεύγει (τουλάχιστον μαζί μου) αλλά περιέργως δεν είχε θέμα με δακτυλοσκόπηση. Με λίγα λόγια το προσπαθεί αλλά θέλει λίγο δρόμο για να φτάσει ένα πολύ καλό επίπεδο συμμετοχής.

Συμπέρασμα. Ωραίο κορμί με μέτριο πρόσωπο νεαρής Ελληνίδας με μεγάλο στήθος που στον αγώνα το προσπαθεί αλλά δεν το έχει στο 100%. τουλάχιστον ακόμα. Η κανονική της τιμή σαν ανεξάρτητη θα ήταν περίπου 70, τα υπόλοιπα τώρα πάνε σε προμήθειες. Το vfm αφού το menou δεν έχει πίσω κίνηση θα ήταν ένα 80ρι για 1 ½ ώρα. Στα 110 πήγαμε, δοκιμάσαμε αλλά δεν θα το επαναλλάβουμε.

 

O Cascader

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
590
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 taz_s, taper, Vovka και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2016
φίλε αν όπως λες πέρασε από γραφεία.. ποια είναι;;; διότι μπορεί να έχει και κριτικές της σε άλλο προφίλ.. αν θες στείλε μου πμ σε παρακαλώ...
11 Ιανουαρίου, 2016
δεν ειναι επαγγελματιας αλλα εχει περασει απο αλλα 2 γραφεια Χμμμ;
καλουλα φαινεται παντως, σε ευχαριστω για την κριτικη, στα υποψιν
11 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το γραφειο έχει καρτέλα στο bou αλλά η ίδια δεν έχει. Οπότε δεν έχει και κριτική. Στο site του γραφείου υπάρχουν ακόμα οι φωτο της
11 Ιανουαρίου, 2016
Φίλε μπράβο για τις κριτικές σου. Λιτός και απέριττος και επί της ουσίας. Εύγε Καπέλο
11 Ιανουαρίου, 2016
τελικα ποια ειναι τα γραφεια που εργαζοταν?
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 111231
11 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φίλε μπορείς να μας πεις ποιο είναι? ή να στείλεις pm.. γιατί κι εμένα κάτι μου θυμίζει..
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6