Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 12 10
Call-Girls 20563
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την πήρα συνολικά δυο φορές όπου στο μεσοδιάστημα ξεκίνησε gym και έχει σφίξει και άλλο. Πρόσωπο γλυκούλα έχει γλυκά χαρακτηριστικά και μου θυμίζει μια πορνοσταρ που έχει τόσο παρόμοια χαρακτηριστικά αλλά μολις την θυμηθώ θα την βάλω στα σχόλια. Το στυλ της με τα πολλά τατουαζ και το ντύσιμό της που συνήθως προτιμάει σκουρόχρωμα φορέματα μου θυμίζει κάτι φοιτήτριες στην αρχιτεκτονική οι οποίες είναι ιδιαίτερα ευαισθητοποιημένες στην αισθητική και στην ζωγραφική (αν και είναι άσχετη με αυτό τον χώρο νομίζω) . Στήθος φυσικό με ρώγα συνέχεια σε στύση. Τρομερό deepthroat και τρομερό mouthfucking και σε αφήνει να της ξεριζώσεις τον αυχένα άνετα και της αρέσει. Φιλί καλό αλλά όχι πολύ βαθύ. Στον αγώνα της αρέσει και το βρίσιμο όπως κατάλαβα οπότε όταν αλλάζετε ταχύτητα από το γρήγορο στο αργό ρίξτε της κανένα μαζί με κανένα σκαμπίλι στο άτακτο κωλαράκι της θα σας ανταμείψει με μια υπερτέλεια κατάποση που θα τα πιεί όλα. Θα την ξαναπάρω σίγουρα όπου θα φροντίσω να έχω πιο άγριες διαθέσεις. Το γραφείο επίσης τυπικοί στην συνεννόηση και στην ώρα τους και αν και μου είπαν ότι αργούν συνήθως η όποια καθυστέρηση έγινε μόνο μέχρι 10 λεπτά μέσα στα φυσιολογικά πλαίσια. ΜατάκιΝαι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
TurboThor
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
322
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, manaconda13, Invisible Man και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού