Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
να πω και εγω την άποψη μου στα πλαίσια της demo-κρατίας που μας περιβάλλει. Η Άννα είναι μια πολύ όμορφη γυναίκα με όμορφο πρόσωπο , μειλίχια συμπεριφορά , συνετή , συνεσταλμένη με το πάθος όμως μέσα της να είναι απέραντο και να περιμένει την πρώτη ρωγμή στο μανδύα συστολής που την περιβάλλει για να εκτιναχθεί. Θα επαναλάβω και εγώ λοιπόν ότι φιλάει υπέροχα αληθινά , λατρεύει να της γλύφουν το υγρό της μουνάκι και να της μεταδίδουν την καύλα που νιώθουν για αυτή . Είναι ένας πομποδέκτης ηδονής , συνεπώς το προσδοκούμενο είναι θέμα συντονισμού. Αν συντονιστείς τότε περνάς πολύ καλά και αυθεντικά χωρίς υποκρισίες. Η γυναίκα το ζεί το χαίρεται και αν την γαμήσεις καλά λιώνει από την καύλα , στάζει ολόκληρη. Θα συμφωνήσω πως το σώμα της είναι σχετικά ταλαιπωρημένο , ως σαν να έχει μια σχετική καχεξία , παρατάυτα όμως υγιές και προκλητικό . Ρώγα κατσαβίδι στα πλαστικά της βυζάκια που προσωπικά δεν τα συμπαθώ , οτι ειναι συνθετικό. Σίγουρα δεν θα σας ακούσουν καθ ' υψος και κατ΄εκταση από τις φωνές της , άλλα τα ζουμάκια της θα τρέχουν άφθονα. ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΑΤΙΑ με βλέμμα που αναζητά το πάθος , σε κάποιους μπορεί να φαίνεται χαμένο σε άλλους ερωτικό , σίγουρα όμως όταν ανέβουν οι στροφές δεν επιδέχεται ερμηνειών. Μοναδικός μου προβληματισμός - ερώτημα , είναι οτι ενώ η κοπέλα ήταν μούσκεμα και γαμηθήκαμε αδιάκοπα επί 40 λεπτα , παρατήρησα ότι είναι πολύ δύσκολο ως αδύνατο να χύσει , να ολοκληρώσει , να ερθει σε οργασμό... γεγονός που επιβεβαιώνουν και οι κριτικές ελλείψει σχετικής περιγραφής.

την βρήκα εύκολα
δεν άργησε

θα την δω σύντομα πάλι / καπνίζει επικίνδυνα πολυ.... αλλά ρωτάει πρώτα ευγενικά.

προχωράμε μπροστά στο εξωτικό Ελλαδιστάν ζώντας σοφά το παρόν χωρίς προσδοκίες για το μέλλον.

Καλή χρονιά μάγκες !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
76
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chicharito, ivantisdamecina, xprncseeker και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 04 Ιανουαρίου, 2016) 03 Ιανουαρίου, 2016
Είσαι τυχερός, αφού τη βρήκες εύκολα.
Προσπαθώ τρεις μέρες τωρα και είναι κλειστο το τλφ 6971916590. Έχει άλλο?
T
TEGE
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1