Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 86 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
....δοκιμη νο2...
...Αννα λοιπον....ως φανατικος μιλφακιας επεμενα στο ιδιο target group δοκιμαστικων
...συννενοηση με την κοπελα πολυ ευκολα και συναντηση αμεση..
και παμε στην δικαιολογηση του τιτλου

συννενοηση...ναι μεν αλλα: ευγενικοτατη οχι δυστροπη αλλα εχει ενα ζητημα με την ευφραδεια και την συζητηση....ισως λογο μαγκωμενη πιθανον

εμφανιση....ναι μεν αλλα: προσωπο αυτο της σαρανταρας που προσωπικα εμενα μου αρεσει μεγωνιες στο προσωπο σεξυ χαρακτηριστικα και ισιο μακρυ μαλλι...σωμα απλα καλο για την ηλικια της...αδυνατη ωραιο στηθος αλλα διαεκρινα μια ελαφρια χαλαρωση και καχεκτικοτητα...οχι αντιαισθητικη σαφως...απλα φυσιολογικη εικονα για γυναικα σε αυτη την ηλικια...καλοστεκουμενη...υγ...καθαροτατη...

στα του αγωνα...ναι μεν αλλα:....στοματικο οχι κατι φοβερο...ξεκιναει με πολυ χαμηλους ρυθμους και χωρις ιδιεταιρες πρωτοβουλιες αλλα οσο περναει η ωρα ανεβαζει ρυθμους και καταληγει σε παθιασμενο γαμησι....

...το κοστος νομιζω οτι ειναι μια χαρα...
...σε γενικες γραμμες..τα θετικα υπερτερουν απο τα οποια αρνητικα και το προσημο ειναι συν....περασα καλα δεν τα εκλαψα απλα δεν με εντυπωσιασε για να την βαλω στις στανταρ επιλογες μου...

υγ....επειδη νομιζω οτι ειμαστε στοιχειωδως νοημονες και εχουμε κανει και εμεις τα χιλιομετρα μας....εμφανιστηκε και σε εμενα με αυτον τον επιτηδευμενο ερασιτεχνισμο που ανεφεραν αλλοι συναγωνιστες....με ρωτησε αν το δωματιο πχ 303 ειναι στον 3 οροφο(...στυλ δεν ξερω και πολλα απο ξενοδοχεια...), και ξαφνικα ανακαλυψε το σκισιμο στο καλσον που μολις της συνεβη....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.665
Πόντοι:
8.220
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 old boy, muffer35, ekkrhktikos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2016
χρηστικη περιγραφη,ειδικα η τελευταια παραγραφος.
02 Ιανουαρίου, 2016
Καπέλο
Συναγωνιστή σωστή η κριτική σου.
Πες μου αν τα φιλιά της είναι υγρά και γλυκά. Θέλω να την πάρω κι εγώ.
T
TEGE
02 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...φιλε μου σε αυτο το σημειο δεν εδινα ποτε σημασια προσωπικα και πραγματικα δεν θυμαμαι...παντως για μια φορα δεν ειναι κακη
03 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευτυχως που εχουμε και πραγματικα εμπειρους συναγωνιστες, γιατι εχουμε φλομωσει στους μετριους..
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4