Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 114080
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μετα απο μερικα μηνυματα κανονιστηκε..φτανω χοτελ , ανοιγω πορτα και να το το κοντοπουτανο μεσ την καυλα, γυμνασμενη κοπελα και πολλη ομορφη. μπανακι απο μερους της εγω ημουν ετοιμος.(η εποικινωνια ειναι ενα θεμα αλλα αμα ξερεις αγγλικα εισαι οκ)..εποικινωνια λοιπον μονο αγγλικα,βγαινει απο το μπανιο λιγο μπαλαμουτι γυρισμα σε 69 οπου επεσε σπατουλα και η πρωτη καταθεση ηρθε...μπανακι και επιστροφη στο κρεβατι του πονου.ξανα μια απο τα ιδια και περασμα καπελου και βουρ..κατευθειαν στα τεσσερα το στησα και το σφιροκοπισα μετα απο λιγο ηρθε και η καταθεση η δευτερη..μεσα για μπανιο ακολουθαω και γω,και εκει μου λεει εγω θα σε κανω μπανιο,οκ της λεω οτι πεις,μου τον σενιαρισε και βγηκα σκουπιστικα και εκατσα κρεβατι.ηρθε και αυτη μετα απο λιγο πηρε σεντονι σκεπαστηκε και εκατσε πανω μου για χουζουρεμα..της λεω να βαλουμε να δουμε ταινια?χαχαχα γελαγε..εκει που μηλαγαμε για καμποση ωρα περι γυμναστικης και τετεια καθως γυμναζομαστε και οι δυο,τσουπ να σου παλι στο στομα της η τσαπου.(ομολογο λογο κουρασης δικης μου εκανε φιλοτιμες προσπαθεις το κοριτσι και της το αναγνωριζω)η ΠΙΠΑ της ειναι ολα τα λεφτα.αφου τον μισο σηκωσε περασε καποτα και ξαναμανα τα ιδια αλλαξαμε 3-4 στασεις και εκει της λεω δεν μπωρο αλλο, και μου λεει ξαπλωσε κατω, ε εκει τα ιδα ολα παλευε με νυχια και με δοντια να τελειωσει μια μισο καυλωμενη τσαπου,τα καταφερε ομως μετα απο πολλη ωρα προσπαθειας.μετα εγω δεν σηκωθηκα καν απο το κρεβατι και ξαναγυρισε και συνεχισαμε την κουβεντα περι γυμναστικης και τετεια αφου ειχε ξεφυγει η ωρα ειπαμε να την κανουμε και να ανανεωσουμε για αλλη φορα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
panos95
Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
47
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού