Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 15 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Αλεξάνδρα ειναι ενα πολυ γλυκό πλασμα με πολυ ωραιο κορμακι και γλυκο , εκφραστικο προσωπάκι.Ωραια, μικρα ,στητα, φυσικα βυζακια, ωραιο κωλαρακι,καπως δουλεμενο. Πιστεύω οτι η ηλικία της ειναι γυρω στα 24 αλλα μπορει ευκολα κανεις να την κανει και 20-21.
Την εχω παρει συνολικα τρεις φορες τον περασμενο χρονο.
Το γραφειο ακριβεστατο και τις τρεις φορές.
Εδω περιγραφω την πρωτη φορα με αναφορα και στην τελευταία.
Ντουζακι αμφοτεροι και εναρξη του αγωνα.
Βαθιά φιλιά, τρυφερη και γλυκιά.
Πιπα για σεμιναριο, υγρη, βαθιά και με γενικο καραμελωμα...
Αρχική σταση cow girl με την Αλεξανδρα να μεταλασεται σε δυνατο καβαλαρη που κτυπουσε με δυναμη το κορμακι της πανω μου, τερματιζοντας το οργανο μου μεσα της.
Αλλαγη σε ιεραποστολικο.Την βοηθαει πολυ το κορμακι της και ειναι απίστευτα ευέλικτη. Εκει ηρθε και το τελος, με τα ποδια της σχεδον στο κεφαλι της, τα χερια της να κρατούν σφικτα τα δικα μου και τον πουτσο μου να τερματιζει μεσα της...
Φιλιά, με τον πουτσο μου να χαλαρωνει, μεσα της ακομη....
Ντουζακι και αγγαλιτσες.Με χαιδευε με τρυφερότητα ολο το μεσοδιαστημα.Λιγες κουβεντες καθως δεν ομιλουσε (την πρώτη φορα) και πολυ καλα ελληνικα...
Πηρε μονη της πρωτοβουλία για επανάληψη, προσπαθώντας να ξυπνήσει τον "κυριο"...
Η συνεχεια περιείχε περιποίηση το καλοξυρισμενου, μοσχοβολιστου αιδοιου της και παραλληλη διερεύνιτικη δακτυλοσκοπηση της πισω τρυπουλας της...Το δακτυλο μου γλιστρησε ευκολα μεσα της προεετοιμαζοντας την διείσδυση που ακολουθησε.
Μπηκα σχετικα ευκολα μεσα της σε σταση doggy. Μικρα μουγκρητα απο την Αλεξανδρα με την ανασα της να ακουγεται κοφτη καθ'ολη την διάρκεια του σοδομισμου της.Πολυ γλυκεια αισθηση...
Συντομα ηρθε και η καταθεση με πολυ δυνατο οργασμο.Περασα πολυ ωραια αν και λιγο ακριβα 120+30+23 το ξενοδοχείο=173.

Την δεύτερη φορα τα πραγματα ηταν καπως ιδια.

Την τελευταια φορα, καπου τον περασμένο Σεπτέμβριο, συναντηση μεταμεσονυκτια, μετα απο επιστροφή μου απο πολύωρο αεροπορικό ταξίδι. Ωρα περίπου 02.00.Ηρθε στην ώρα της ξανά. Με θυμήθηκε μετα απο 7 μήνες περίπου. ..Ηταν ομως νυσταγμενη και κουρασμένη. Το σεξ αγγαρεία.Η επικοινωνία καλύτερη.
Τελος , μου είπε οτι ΔΕΝ κανει πλέον πρωκτικό! Απο το γραφείο δεν μου είπαν τιποτα....Για αυτο γραφω οτι δεν τηρήθηκε οτι είχαμε συμφωνησει τηλεφωνικά. ..
Δεν την παρεξηγώ που ηταν κουρασμένη, απλά θα μπορούσε να το πει στο γραφείο και να παρω κατι αλλο...
Δεν περασα καλα και δεν υπήρξε 2ος γυρος.
Μπορει βεβαια να ξαναπαρω καθως μου αρεσει ο σωματοτυπος αλλα και ο τυπος της...

Αυτα.Να περνάτε καλά και να γαματε καλυτερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
169
Πόντοι:
286
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 old boy

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Δεκεμβρίου, 2015
Το ξεκωλιασατε το κορίτσι.... Επόμενο ηταν να το κόψει. Κεφάλι σε τοίχο!
26 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚουλΚουλΜεγάλο χαμόγελοΝαι!Ναι!Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2