Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 85 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τελικά η υπομονή είχε αποτέλεσμα.

Έλαβα το διαβατήριο και ταξίδεψα για την χώρα της Βαλέριας.

Θα αναφέρω ότι με εντυπωσίασε. Ούτε πού, πως , πότε και άλλα άσκοπα.

Όταν συνάντησα την Βαλέρια είδα ένα από τα πιο όμορφα πρόσωπα της ζωής μου. Και για μένα όμορφο δεν είναι μόνο αυτό που έχει ωραία χαρακτηριστικά αλλά αυτό που ισορροπεί ανάμεσα στην τελειότητα τον χαρακτηριστικών, την ηρεμία και την "κινησιολογία" του στην επικοινωνία με τους άλλους. Δεν βγάζει σονμπισμό, ειρωνία, δυσφορία. Δεν σηκώνει φρύδια, δεν σουφρώνει ή στραβώνει χείλια και κυρίως δεν αποφεύγει βλέμμα.

Πραγματικά η Βαλέρια έχει ένα Αγγελικό Πρόσωπο ένα υπέροχο κορμί και μία αναπάντεχα άψογη συμπεριφορά για αυτήν την εμφάνιση που έχει.

Τώρα στα του αγώνα μετά τα ποτά και τα τσιγάρα ήταν όλα στην εντέλεια. Τι να πω παραπάνω από τους προηγούμενους.

Υπέροχη επιδερμίδα, το αιδοίο της ρόδο και η συμμετοχή της στο σεξ άψογη όπως ακριβώς μου αρέσει.

Λοιπόν δεν ξέρω αν η κριτική μου είναι μετά από κάποια άλλη κακή κριτική και δεν νομίζω να μου καταλογίσουν κάποιοι χαρακτηρισμούς τύπου προμότορα, αγαπούλη και άλλες μαλακίες. Ας είμαι ότι θέλουν

Η Βαλέρια θα μείνει στις ερωτικές αναμνήσεις μας για πάντα και όσο πιο πολύ την βλέπουμε τόσο ποιο ευχάριστες θα είναι αυτές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 16, 2015
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
NikitasI
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.250
Πόντοι:
5.676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Makis99, satyrus, daxnox και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2015
Αξιος , αξιος. Μια κριτικη την εβδομαδα κανει τον γιατρο περα !!!( Δεν κανει ριμα αλλα κολλαει στο Βαλεριακι μς το ασπονδο πισινακι
22 Δεκεμβρίου, 2015
Μαγκες είναι εύκολο να μου δώσει κάποιος το τηλέφωνό της;
22 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στείλε pm στην κοπέλα και περίμενε να σου απαντήσει η ίδια Ναι!
09 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν δεις το προφιλ της εχει 56 σελιδες Money MouthMoney Mouthπου ζητανε το τηλ της.Εχει πολυ ζητηση η κοπελα και σιγα μην στειλει σε ολους.
Αν μπορεις φιλτατε κανε τον κοπο,μιας και το εχεις προφανως και στειλτο μπας και δουμε φως!!!
09 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τυπε αν δεν στο δωσει η ιδια,δεν προκειται να σου απαντησει στη κληση..Καπέλο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5