Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 42 10
Call-Girls 112879
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
καλησπερα συναντηση με την milf..οι εντυπωσεις αναμεικτες δεν ειδα οσα περιμενα να δω..στην ωρα της η κοπελια ανοιγω μπαινει μεσα,συστασεις,λιγο μπαλαμουτι στο ορθιο και μπαινει για φρεσκαρισμα εγω ειχα φρεσκαριστη ηδη οποτε ανεμενα..βγαινει εξω φτιαχνει τα φωτα οπως τα θελει τη μουσικη που θελει τους βαθμους στο δωματιο οπως τους θελει.. εκει αρχισε η διαφωνια..ισωσ αυτο να ψιλο χαλασε τη συναντηση,αλλα κατσε ρε φιλε μπωρει εγω να θελω να γαμαω με οτι φωτισμο θελω τι την ενοιαζε.τελος παντων πιπα της κακιας ωρα για μενα..γαμιση την κανεις οτι θες την βαζεις οπωσ θες γιατι ειναι και κοντοπουτανο.. μουνακι να γλυψω δεν με πολλη αφησε δεν ξερω γιατι τραβιοτανε συνεχεια.καταθεση πρωτη στο στομα μπανακ.(μαζι δεν ηθελε να κανουμε)τεσπα ενας ενας λιγο γαμισακη μετα καταθεση παλι μια απο τα ιδια εκατσα..εκατσα καναπε εκανα ενα τσιγαρο μεχρι να φυγει και ολα καλα..δεν με ενθουσιασε αν και δεν φανηκε κακη κοπελα απλα δεν υπηρξε χημεια μαζι μου αυτο ειναι ολο..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
panos95
Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
47
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Θησέας, dmtrsxxx

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2015
συγνωμη την συναντησες για πρωτη φορα και τι περιμενες.... αγκαλιτσες και φιλακια.....
TK
TASSOS karipidis
19 Δεκεμβρίου, 2015
πανο αν επιτρεπεται ποσο χρονων εισαι? ρωταω γιατι ειδα panos95 εισαι 20? αν ναι μπορει να γουσταρει τους μεγαλυτερους ηλικιακα .
20 Δεκεμβρίου, 2015
οχι δεν περιμενα αγκαλιτσες και φιλακια.. οχι δεν ειμαι 2ο το 95 ειναι ακυρο πραγμα 30+ ειμαι..
22 Δεκεμβρίου, 2015
Η χημεία φαίνεται από την αρχή. Η άνεση πάει με το πλήθος των συναντήσεων
22 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η χημεία υπάρχει από την αρχή. Η άνεση έρχεται με το πλήθος των συνευρέσεων
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5