Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161598
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία ενδεικτική. Το κανόνισμα έγινε σχετικά εύκολα και γρήγορα (ούτε και εγώ το περίμενα) δυο μέρες αφού έστειλα μήνυμα πήρα απάντηση και το ραντεβού κλείστηκε την ίδια μέρα στο μαρούσι. Ο χώρος όπως έχουν πει και άλλοι συνάδελφοι δεν λέει πολλά και για τις παροχές του είναι σίγουρα ακριβός. Η μαριαλένα άργησε δέκα λεπτά, εννοείται δεν παραπονέθηκα, το αναφέρω γιατί από μόνη της έκατσε παραπάνω στο τέλος. Από εμφάνιση είναι μια χαρά, σώμα πολύ καλό, κώλος ακόμα καλύτερος, στήθος μικρό αλλά οκ και από πρόσωπο καλή με ωραία μάτια όχι κάτι εντυπωσιακό, εμένα δεν με χάλασε αλλά ο καθένας τα γούστα του προφανώς.
Στα του αγώνα υπήρξαν τρεις γύροι. Στον πρώτο μόνο πίπα πολύ καλή σε στάση 69 όποτε και μόνο η θέα αρκούσε για να έρθει το τέλος..στο δεύτερο ήταν η σειρά μου για περιποίηση και στη συνέχεια στα τέσσερα όπου ξέρει να στήνεται, γουστάρει και αντέχει το σφυροκόπημα..τρίτη και τελευταία με την μαριαλένα από πάνω σε πιο gfe κατάσταση.
Η συνολική εντύπωση είναι πολύ θετική, η κοπέλα έχει πάθος και το δείχνει κάνει ότι ζητήσεις χωρίς τι και πως, στο social είναι μια χαρά μπορείς να μιλήσεις άνετα δεν θα σου φάει τον χρόνο, εγώ γενικώς πέρασα πολύ καλά. Κώλο δεν πήρα παρότι ήθελα, επιφυλάσσομαι για την επόμενη φορά.
Την συστήνω σίγουρα σε όποιον μπορεί να διαθέσει τα χρήματα τα οποία είναι αρκετά φυσικά αλλά για τις υπηρεσίες που προσφέρει πιστεύω αξίζουν.
Αυτά από μένα για την μαριαλένα, εννοείται ο καθένας μας έχει την άποψή του δεν γίνεται να συμφωνούμε όλοι..το τελευταίο το αναφέρω γιατί στο αντίστοιχο νήμα έχουν γραφτεί πολλά..καλές γιορτές κύριοι!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
PhantomQ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
218
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Makis99, chris1955, Nick R. και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2015
Πόσο είναι το κόστος για το ξενοδοχείο;
19 Δεκεμβρίου, 2015
26 ευρώ το απλό, 35 με τζακούζι νομίζω

Επίσης να προσθέσω γιατί το ξέχασα ότι η βαθμολογία ήταν η μεγαλύτερη που με άφηνε το σύστημα
25 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Υπάρχει τηλ??
Χμμμ;Χμμμ;
25 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Υπάρχει τηλ αλλά το δίνει μόνο αυτή..στέλνεις πμ και περιμένεις απάντηση
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4