Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 22 10
Call-Girls 92692
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειναι η πρωτη μου κριτικη και σαν στραβαδι Σπασίκλαςτα λαθη θα ειναι αναποφευκτα. την ελλη την εχω συναντησει συνολικα 4 φορες η πρωτη ηταν στον πριαμο και την διαλεξα συμβουλευομεκος καποιες κριτικες. επικοινωνια ευκολη με σουμουσου και διαρκεια μια ωρα με φουλ προγραμμα..εφτασα στο ''πεναλταδικο'' μιση ωρα πριν εκανα τα αφρολουτρα μου τα σεα μου τα μεα μου και περιμενα το ντελιβερι...εφτασε ακριβως στην ωρα της...ντησιμο ομορφο με ενα αναλαφρο φορεματακι και ο χαμογελο στο φουλ...με αρπαξε αμεσως με γλωσοφιλο διαρκειας...αμαν λεω εδω ειμαστε...χαμουρεμα μπαλαμουτι με ξεβρακωνει την ξεβρακωνω και σταματαμε για να μπει για φρεσκαρισμα...απο πισω κι εγω στο μπανιο και νατριβομαι σαν το σκυλο απο πισω της...γυρναει σκυβει τον παιρνει στο στομα και αρχιζει μια πιπα ΄΄μα τι πιπα''...γκολ απο τα αποδυτηρια εγω ετσι για να φυγει το αγχος..ξανα φρεσκαρισμα και απο τους δυο και στο κρεβατι γαι τσιγαρο...αριστο σοσιαλ στα αγγλικα για πολλα θεματα..στη διαρκεια του σοσιαλ αγκαλιασμενοι σαν ζευγαρακι..δεν αργησε να αρχισει το 2ο ημιχρονιο με φιλακια γλυψηματα και απο τους δυο και κατεβασμα απο μερους μου στην μικρη περιοχη οπου αρχισα να γλυφω σαν μανιακος..κρανος και πρωτη σταση ιεραποστολικο με αριστη συμετοχη απο το μωρο και απειρα γλωσοφιλα στην συνεχεια πλαγιοκοπηση και μετα απο πισω οπου ηρθε το τελος και πεσαμε αγκαλιασμενοι για καμποση ωρα πριν σηκωθει και παει στο μπανιο. ακρως επιτυχημενη συναντηση με μια κοπελα που κανει το παν για να σε ευχαριστησει και δεν λεει οχι σε τιποτα...αν με αφηνε το συστημα θα εβαζα γενικη βαθμολογια 9...απο τοτε εχει γινει ενα απο τα στανταρακια μου οταν ανεβαινω αθηνα..ελπιζω να βοηθησα και σαν πρωτη μου κριτικη να εισαστε λιγο επιεικεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 09, 2015
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
268
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin, TiLesTora και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2015
Καπέλο.....Μια χαρα κριτικη τυπε μου ηταν , μπραβο την εχω και εγω στα σπροσεχωs ...keep gpoing !!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1