Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 6 10
Call-Girls 12905
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γιορτές έρχονται , είναι δύσκολες κι οι εποχές και είπα να το συμμαζέψω κάπως το οικονομικό. Κι έτσι αντί για ένα πολύ ωραίο μωρό, σύμφωνα με όσα λένε οι παίχτες εδώ στα 170, είπα να πάρω την νεαρά που βόλευε κι από ωράριο και από τις φωτό φαινόταν εντάξει και οι κριτικές της ήταν καλές. Με φάγανε, όμως, τα 120. Και λέω με φάγανε γιατί με το που άνοιξα την πόρτα είδα μία ψηλή (με τα τακούνια) κοπέλα με μακρύ μαύρο μαλλί, ωραίο σώμα, πολύ κοντό κόκκινο φόρεμα και άσχημο πρόσωπο. Δύσκολα να πεις για ένα πρόσωπο στην ηλικία αυτή (23) ότι είναι άσχημο, αλλά αυτό είναι. Οχι ενοχλητικό ή προβληματικό. Απλά άσχημο. Και γενικά η κοπέλα μου έβγαλε μία φτήνια, σε ντύσιμο, συμπεριφορά κλπ. Επικοινωνία στοιχειώδης, με κάτι ελληνικά της πλάκας και καθόλου αγγλικά. Στα του αγώνα: Προσπαθεί, έχει φιλότιμο, η πίπα της δεν είναι άσχημη, έχει κι έναν πολύ ωραίο κώλο, αλλά: βυζί εντελώς ανύπαρκτο, ψιλοβαρεμάρα και γενικότερα ένα στυλ να τελειώνουμε να φύγουμε να πάμε κι αλλού. Αυτό σε συνδυασμό με την εμφάνιση δεν παλεύεται...Βέβαια με αυτά τα λεφτά, αν είχε ένα συμπαθητικό έστω πρόσωπο θα ήταν ευκαιρία. Αλλά ό,τι πληρώνεις παίρνεις που λέει κι ο τίτλος. Η αλλιώς γιατί να πάρεις την Roxanni με 120 και να μην δοκιμάσεις την Tina ή άλλες του Glamour με 160 ή 170. Ε γιατί? Στον εαυτό μου το λέω και βαράω το κεφάλι μου....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 09, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.188
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 old boy, TEGE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού