Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρότι χρόνια μέλος του φόρουμ αποφάσισα τώρα να μοιραστώ τις εμπειρίες μου ώστε οι νέοι συναγωνιστές να ξέρουν τι θα αντιμετωπίσουν.

Έτσι λοιπόν θα αναφέρω τις πρόσφατες ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςεμπειρίες μου ξεκινώντας από τις καλύτερες....

Για να μην τα πολυλογώ, έχω συναντηθεί 2 φορές με τη Μαρίνα και αυτό από μόνο του τα λέει όλα. Παρότι νέος στο άθλημα θα έλεγα οτι η όρεξη και η ενέργεια της δεν αφήνει κανένα ασυγκίνητο. Έτσι λοιπόν για να κάνω μια σούμα των 2 συναντήσεων:
Η Μαρίνα είναι ακριβώς όπως πρέπει να είναι ένα ωραίο μιλφάκι, το πλαστικό του το βυζί αδύνατο και σκυλέ. Πάντα στην ώρα της, και ακολουθώντας την πεπατημένη φιλί στη πόρτα, πίπα, γλειφομούνι, γαμησι, ψευτοχυσιμο (δικό της), και κατάθεση του πελάτη, εξακολουθεί να βγάζει μια ανωμαλία παραπάνω από τις άλλες. Όσα γράφουν παρακάτω ισχύουν στη πλειοψηφία τους, και επόμενο ραντεβού μου μάλλον θα είναι για παρτούζα.

Η κριτική μου είναι συμμαζεμένη γιατί όλα έχουν χιλιοειπωθεί και χωρίς να κουράζω, μάλλον είναι η ιδανική για όλους αυτούς που δεν είναι και πολύ σίγουροι αν πρέπει να ξεκινήσουν το Κατσικογάμηςάθλημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
125
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Νοεμβρίου, 2015
Επ! Τι βλεπω?? Τα καταπινει???
26 Νοεμβρίου, 2015
σε κατούρησε κ σένα τύπε?
27 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

....και πιο παλαια με τον συναγωνιστη thodiablo,πρωκτικο....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3