Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161608
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΛΟ ,ΑΛΛΑ ΣΚΑΝΔΑΛΙΣΤΙΚΟ!!
Συμφωνώ με την επικεφαλίδα του φίλου με την πρώτη κριτική που έγραψε για αυτό το θαύμα που λέγεται Μαριαλένα!Εκτός Αθηνών αλλά διαβάζοντας κριτικές από συναγωνιστές μου τράβηξε την προσοχή η Μαριαλένα.Ετσι ξεκίνησα επαφή με sms στο profil της,συστήθηκα,και μετά από λιγες μέρες(δίχως άγχος) μου απάντησε,ανταλλαγή τηλεφώνων και FB!Επικοινωνία και όταν ήρθε το πλήρωμα του χρόνου για το ταξίδι μου,μήνυμα,τηλέφωνο και κλείσαμε συνάντηση στο ξενοδοχείο κοντά στον σταθμό Νεραντζιώτισα.Μεγάλος πρόλογος για να σας πώ να έχετε υπομονή στις επαφές με τα κορίτσια τα οποία φαντάζομαι ότι έχουν και την προσωπική τους ζωή.Και με τόσο μεγάλη ανταπόκριση που έχουν εύλογο είναι να καθυστερούν.Υπάρχει και το ρητό "έχει και αλλού πορτοκαλιές"κλπ!
Άφιξη στο ξενοδοχείο,με μνμ ο αριθμός του δωματίου και μετά από 5 λεπτά κτύπησε η πόρτα.Ανοίγω και βλέπω ένα δροσερό,απλό ωραίο κορίτσι ντυμένο απλά αλλά sexy(γόβες,μαύρες κάλτσες,φορεματάκι λίγο πάνω από το γόνατο,ζακέτα)και ένα χαμόγελο,άνεση όλα τα λεφτά!Την βλέπεις στο δρόμο και λές "νά ένα ωραίο κορίτσι χωρίς να την χαρακτηρίσεις".Συστηθήκαμε με νάζι,κάθισε στο κρεββάτι απέναντι μου,μιλήσαμε για μας και σε λίγο αρχίσαμε τα προκαρτατικά!Φιλιά με πάθος,χάδια παντού και αρχίσαμε να αφαιρούμε τα ρούχα μας.Το πάθος άρχισε να πηγαίνει στο κόκκινο και έτσι κάναμε μικρή διακοπή για ένα γρήγορο φρεσκάρισμα.
Οταν επέστρεψα ήταν ξαπλωμένη στο κρεββάτι φορώντας μόνο τις μαύρες κάλτσες πάνω από το γόνατο με τις πράσινες γόβες(απίστευτη εικόνα,δεν τις έβγαλε καθόλου σε όλη την διάρκεια της συνάντησης.)Φιλιά με πάθος,παιχνιδιάρικη γλώσσα με αυξομειώσεις της έντασης,χάδια παντού που σε στιγμές έφερναν και λίγο πόνο και με τα δόντια(όσο ζητούσα και όσο δεχόταν από μένα το αντίστοιχο).Δεν είναι κακό να ζητάμε από τα κορίτσια ότι μας αρέσει και δεν πρέπει να έχουμε την απαίτηση να μας διαβάζουν σε 10 λεπτά...Τράβηγμα μαλλιών(τρελαίνεται),δαγκωματάκια παντού,χρήση γλώσσας παντού και το απολαμβάνει πάααρα πολύ.Το πάθος συνεχώς αυξανόμενο από τους δύο και κάποια στιγμή στην μιάμιση ώρα καταλήξαμε σε ένα πολύ καλό στοματικό δίχως χρήση χεριών αλλά μόνο γλώσσας,χειλιών...όπως πρέπει να γίνεται!Η ώρα πέρασε γρήγορα χωρίς να κοιτάξει το ρολόι ούτε για μία στιγμή!
Εν κατακλείδι πέρασα πάρα πολύ ωραία με την Μαριαλένα(μία όαση στο σύστημα αυτό!)Σίγουρα θα την ξαναδώ γιατί αυτό που όλοι ζητάμε είναι όταν ηρεμήσουμε από την ένταση να πούμε "πέρασα πάρα πολύ καλά με την Μαριαλένα,άξιζε το κόστος,θέλω να την ξαναδώ γιατί πέρασα πολυ καλά" και ΟΧΙ τί μαλακία,χαμένα λεφτά!.
Ελπίζω να μην κούρασα,να είστε όλοι καλά,σ'ευχαριστώ πολύ Μαριαλένα!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 11, 2015
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
189
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Makis99, Θησέας

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2015
Αντωνη μου όλα καλα και μπραβο. Αλλα Μαριαλενα χωρις κολαρακι είναι να πας Μοναχο και να μην πιεις μπυρα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1