Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228742
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε όλους τους συμφορουμίτες. Μετά από αρκετό καιρό αποφάσισα να συναντήσω κάποιο call girl και οι κριτικές της Άντζελας σε συνδυασμό με την άμεση ανταπόκριση της όταν της ζήτησα το τηλέφωνο της με έκανε να κλείσω το ραντεβού. Συνάντηση την προηγούμενη εβδομάδα λοιπόν σε γνωστό αγαπημένο ξενοδοχείο του Μεταξουργείου. Με λίγα λόγια γιατί έχουν γραφτεί πολλά για τη συγκεκριμένη η εμπειρία μου με την Άντζελα . Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της στο ξενοδοχείο ,φόραγε ένα ωραίο μαύρο φόρεμα και ήταν γενικά πολύ περιποιημένη. Από εμφάνιση παρ 'ότι λάτρης των μελαχρινών μπορώ να πω οτι με εντυπωσίασε αρκετά. Το πρόσωπο της ήταν γλυκό αλλά μου έβγαζε και κάτι έκφυλο. Το σώμα της λεπτό ,πολύ καλό με ίσως μοναδική παραφωνία το πειραγμένο στήθος της το οποίο ήταν κάπως σκληρό για τα δικά μου γούστα. Στα του αγώνα τώρα το στοματικό της ήταν πραγματικά απίθανο ,ίσως το καλύτερο που μου έχουν κάνει. Στο σεξ αντέχει πολύ δυνατούς ρυθμούς και από τις 2 τρυπούλες. Ιδίως από πίσω που είχαμε και τη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα δεν δυσανασχέτησε ούτε στιγμή. Φιλί με γλώσσα δεν ξέρω αν δίνει γιατί δεν το επιδιώκω με κορίτσια του επαγγέλματος. Στο σόσιαλ τάιμ μπορώ να πω πως ήταν κάπως μαγκωμένη το προσπαθούσε όμως. Άλλωστε δεν υπήρχε και ιδιαίτερος χρόνος για κουβέντα γιατί μετά τα σχετικά ντουζάκια πέφταμε γρήγορα στη μάχη. Αν έπρεπε να βρω κάτι αρνητικό είναι ότι η κοπέλα μετά το τέλος της δεύτερης φοράς έκανε ένα ντουζάκι και άρχισε να ντύνετε σε χρόνο ρεκόρ φεύγοντας 10 λεπτά νωρίτερα από το τέλος της ώρας. Ουσιαστικά αυτό δεν με πείραξε καθ ότι δεν υπήρχε περίπτωση να πάω και για τρίτο γύρο ,ούτε υπήρχε ο απαραίτητος χρόνος αλλά δεν θεωρώ ότι είναι σωστό από τι στιγμή μου πληρώνουμε για μια συγκεκριμένη ώρα να φεύγει η κοπέλα νωρίτερα. Εν κατακλείδι η γεύση που μου μένει από τη συνάντηση με μια κοπέλα η οποία είναι πολύ όμορφη εμφανισιακά και στα του αγώνα που είναι και αυτό που μας ενδιαφέρει είναι άψογη ,είναι άκρως θετική και πιστεύω πως θα την ξανασυναντήσω. Αυτά από μένα ,να περνάτε καλά !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
eleooooos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
222
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Doc3000, danni

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού