Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 92529
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συννενόηση μαζί της απροσδόκητα εύκολη (2-3 sms). προφανώς ήμουν τυχερός. Η φωτογραφία είναι αρκετά επεξεργασμένη(ή πιο παλιά ενδεχομένως) αλλά όχι παραπλανητική. Πρόκειται για μια πιο αδύνατη κοπέλα, με ένα συνηθισμένο πρόσωπο, και φτιαγμένο στήθος. το τελευταίο δεν φαίνεται στην όψη καθόλου κακό, το αντίθετο μάλιστα, στην αφή όμως είναι στο βάθος του αρκετά σκληρό ενώ στην επιφάνειά του μαλακό. είναι γεγονός ότι πήγα στην συνάντηση έχοντας αρκετά ανεβασμένο τον πήχυ από τις προηγούμενες κριτικές σχετικά με τις υπηρεσίες. Είναι επίσης αλήθεια ότι δεν έχω να πω κάτι κακό, αλλά στην δική μας συνάντηση τουλάχιστον ήταν "επαγγελματίας" χωρίς να αναλάβει πολλές πρωτοβουλίες και με τεμπελιά (την οποία βεβαίως δικαιολόγησε εύσχημα με το ότι της αρέσει να την περιποιούνται). Κι εμένα όμως. Τέλος πάντων την περιποιήθηκα αρκετά και άρχισε σιγά σιγά να χαλαρώνει. Η δεύτερη εκτόνωση ήταν σαφώς καλύτερη αφού ήταν πιο ενεργητική. Άνετη γενικά, χωρίς να μου χαλάσει χατήρι με εξαιρετική ικανότητα στην πίπα κατά την διάρκεια της οποίας σε κοιτάει με τόσο πρόστυχο βλέμμα που μόλις και κρατιέσαι.Καθόλη της διάρκεια της συνάντησης δεν κοίταξε καθόλου ρολόι, το αντίθετο μάλιστα, ένιωσα ότι δεν ήθελε να φύγει. συμπερασματικά δεν ήταν καθόλου κακό ραντεβού. μάλλον θα την ξαναδώ γιατί μπορεί την δεύτερη φορά ίσως είναι πιο άνετη λόγω της γνωριμίας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 17, 2015
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
378
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2015
η ημερομηνία ενδειτική
17 Νοεμβρίου, 2015
Σωστή διαχρονικά άποψη. Δεν μένεις σε περιγραφές άλλων αλλά στη δική σου εμπειρία. Η οποία μπορεί να αλλάξει μετά τη πρώτη επαφή.
18 Νοεμβρίου, 2015
Φίλε το τηλέφωνο που έχει δώσει ο CrazyIvan ισχύει ακόμα?
19 Νοεμβρίου, 2015
Ανεβασε το κασε της?100 ευρο?Εκανες κατι παραπανω γιατι απο'τι βλεπω ολοι οι υπολοιποι για 1 1/2 ωρα ολοι γραφουν 80...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4