Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 14 10
Call-Girls 19054
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχω συναντηθεί επανειλημμένα τόσο με την Angela, όσο και με την IrisΧαμόγελο Καιρό τώρα προσπαθούσα να τις πετύχω πακέτο, αλλά κάτι γινόταν και σχεδόν πάντα κατέληγα τελευταία με την Angela...Κουλ

Μετά από συννενόηση με την αρχηγό της ομάδας από την προηγούμενη βδομάδα, κανονίστηκε σημερινή συνάντηση στο κέντρο.

Τα κορίτσια ήρθαν πλυμένα, παρφουμαρισμένα, με τα σέξυ εσώρουχα και τα ψιλοτάκουνα έτοιμες για μάχηΓλώσσα

Όλα στο διπλό...γλωσόφιλα, διπλοτσίμπουκα, διπλογλυψίματα, όλα στο ζενίθΝαι!Ναι!Ναι!
Γουστάρουν και το δείχνουν...μέσα σε 1,5 ώρα όλοι έχυσαν από 2 φορές. Η Iris κάποια στιγμή που με τσιμπούκωνε μονά η Άντζελα, φόρεσε το μαρτζαφλάρι και τον έχωσε κατευθείαν στοκώλο της Άτζελας. Της έβρεξε και στον πισινό της κάμποσες φορές γιατί σπαρταρούσεΘυμόςκαι γενικά ήταν πολύ σκληρή απέναντι στη φιλενάδα τηςΣπασίκλας

Ο πρώτος γύρος είχε απ'όλα χωρίς μέτρο. Το εργαλείο μου εξαφανιζόταν και έπρεπε να παρακολουθώ όλους τους καθρέπτες πάνω- δίπλα - γύρο για να καταλάβω σε ποιά τρύπα / στόμα χανόταν...χαμός...στο πενηντάλεπτο έχυσα στο στόμα της Άτζελας και ακολούθσαν τρελά γλωσόφιλά της με την Ίριδα....ΠΑΝΔΑΙΣΙΑΝαι!Ναι!Ναι!

Ντουσάκι και εκεί που νόμιζα πως ο αγών έληξε, μου λέει η Ίρις " would you like for us to stay more?"Γλώσσα Βουρ λοιπόν στο δεύτερο ημίχρονο όπου βάλθηκαν να μετρήσουν τα όριά μου !!!

Κάπου εκεί ξεκίνησε ένα απίστευτο τσιμπούκι από την Άντζελα, όπου η Ιρις ρούφαγε τ'αρχίδια ασταμάτητα λέμε...μισή ώρα η καλύτερη διπλή πίπα everΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα οϋτε και ξέρω που βρήκα τόσα χύσια τη 2η φορά...

Τα κορίτσια είναι απλά υπέροχα και γουστάρουν κάργα το 3πλόΝαι! Σύντομα θα ακολουθήσει replay!!!
Καλά γλέντια σε όλουςΜατάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
GEORGE G
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
1.798
Πόντοι:
2.426
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2015
Ωραίος παίχτη.Δυνατή η αφήγησή σου. Μπράβο και στις κυρίες φυσικά.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1