Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161624
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πραγματικά η Μαριαλένα , αξίζει την μαλλον δυσκολη διαδικασία για να επικοινωνήσεις μαζι της. εινκαι μια πολύ χαρισματική νεαρη κπέλα, που της αρεσει το σεξ. Δεν εχει αναστολες και προσπαθει να ευχαριστήσει τον συντροφο της (οχι πελατη). Πολύ ομορφο σωμα, συμπαθητικο εξυπνο προσωπο, και θετικός χαρακτηραες.

Το λαθος μου ηταν αφενος το ξνοδοχειο (το γνωστο στο μαρουσι), και οτι δεν την ειδα για παραπανω ωρα μια και δεν καταλαβα πως τελειωσε η ωρα.

τα γλωσοφιλα, τα γλυφοκολιδια ηταν ανευ προηγουμένου. Μια χαρα....



Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 15, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
29 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
6.854
Πόντοι:
27.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Blade_runner, Makis99

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2015
Ωραιος ο φιλος!! Ναι! Και επειδή είμαι της άποψης ότι το καλό πρέπει να το εξυμνούμε και να το επιβραβεύουμε έχω να σας πω ότι προ ημερών η Marialena τιμήθηκε από τον κουμπάρο μου με προτροπή δικη μου και όταν ρωτηθεί από εμένα πως πέρασε η απάντηση του ήταν '’ Μ…… το μωρό είναι απίστευτα ερωτικό το πήρα 1,5ωρα και το θέλω άλλη τόση….!!! πρώτη φορά στα χρονικά τελείωνα στο στοματικό και ένιωθα να παραλύω από την μέση και κάτω…’’ Τα συμπεράσματα δικά σας…… (Εγω προσωπικα δεν την εχω πάρει γιατι ειμαι πιστος στο στανταρακι - μωρακι μου..!Έρωτας)
Z
z4
12 Νοεμβρίου, 2015
Ζ4 το όμορφο αυτό σχόλιο καλό θα ήταν να το γράψεις και στο θέμα της. !!!
12 Νοεμβρίου, 2015
ΟΚ nagia μου!!! Εχεις δικιο!!! Θα το γραψω!!! Καπέλο
Z
z4
13 Νοεμβρίου, 2015
Πως γίνεται να λες ότι αξίζει και ότι περασες καλά, και επίσης να ειναι 100/ωρα full πρόγραμμα (δηλ. λογικη τιμη για τα σημερινα δεδομενα) και να δινεις 6 στο Σχεση αποδοσης/τιμης?
Καταλαβαίνω ότι έχεις φραγμό στην βαθμολογια με ανωτερη το 7.
13 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

παιδια, δεν ειναι Πανελλαδικές. Η βαθμολογια ηταν ενδεικτική η αληθεια οπως περασαπ ολύ καλα. Μπραβο στο κοριτσι, λυπαμαι αν παρεξηγηθηκα...... Ειναι πολύ καλή και την συστηνω ανεπιφυλακτα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5