Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 66 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρώτη φορά συναντάω την Ελβίρα και πραγματικά μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις.
Η κοπέλα περιποιείται τον άνδρα σαν ανατολήτησα, η ευγένεια της σε σκλαβώνει, στο σεξ άπαιχτη.
Η όλη φάση εξελίχθηκε στο χώρο της, συνεννόηση με τηλ και έφτασα. Εμφανισιακά είναι αρκετά καλή με ενισχυμένο βυζί και κολάρα. Μου πρόσφερε πολύ ευγενικά ένα νερό και μια πετσέτα, μπανάκι και φύγαμε για μίσι. Για 20 λεπτά τον είχε στο στόμα και τον περιποιούταν σαν κύριο μεγάλο τσιμπούκι, είπα να την γυρίσω για mouthfuck αλλά δεν τον παίρνει τέρμα. Αφού χόρτασα στόμα, την γυρίζω στα τέσσερα όπου έκανε κάτι κουνήματα που κάναν να νοιώθω σαν να μου τον έπαιζε μέσα στο μουνί της όπου ήρθε η πρώτη κατάθεση. Μετά μου κάνει ένα καταπληκτικό μασάζ σε όλο το σώμα όπου χαλάρωσα πάρα πολύ. Της είπα ότι τέλειωσα μια φορά αλλά θέλω και δεύτερη γτ δεν τα έδωσα όλα, όπου και δέχτηκε αν και την πίεζε η ώρα πάτησα μια μλκια ανάμεσα στις βιζάρες και αυτό ήταν.

Τέτοια τεχνική στο γαμήσι πολύ λίγες έχουν και σε συνδιασμό με την συμπεριφορά και το όλο κλίμα προσφέρουν μια πολύ ξεχωριστή εμπειρία. Σου δίνει την εντύπωση ότι κάνει λειτούργημα και το αγαπάει. ΄
Έχω ζήσει πολύ πιο εντονότερες στιγμές αλλά τέτοια περιποίηση καμία... Μου θύμισε τις παλιές πόρνες Αθήνας στην κατοχή όπου δεν έπαιρναν τα λεφτά και φεύγαν αλλά φρόντιζαν τον πελάτη σαν επισκέπτη.
Όποιος κάνει στθερά αυτό το σπορ πρέπει να επισκεφθεί την Ελβίρα τουλάχιστον μια φορά είναι εκ των ουκ άνευ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 07, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
40€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
BigJumper
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
838
Πόντοι:
2.972
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2015
Για να μιλας για κατοχη εχεις καποιοα ηλικια, Εγω είμαι 88 εσυ ποσο εισαι ?
08 Νοεμβρίου, 2015
Να ρωτησω και γω ισχυει αυτο το νουμερο της κοπελας στο προφιλ?Καλω και δεν απαντα
09 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Xaxaxaxa
09 Νοεμβρίου, 2015
Το τηλ είναι αυτό στο προφίλ της αλλά δεν απαντάει πάντα
09 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στα 40 ευρω (οπως αναφερεις στο κοστος συναντησης) συμπεριλαμβανομταν και η εκτοωση και η ισπανκη μαλακια της δευτερης φορας ?
10 Νοεμβρίου, 2015
Από κωλοτρυπίδα πως ήταν? Καλή, ανοκτούχα, καθαρή ή όχι?
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6