Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 54 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απο την 1η φορά που γνώρισα την ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ , της ζήτησα να την δοκιμάσω και με μια φίλη της. τότε μου ανέφερε την NAGIA την οποία δεν είχα συναντήσει ποτέ . Δυστυχώς ταλαιπωρήθηκα αρκετά μέχρι να κλείσουμε το τρίο μιας και ποτέ δεν βρίσκαμε κοινή ώρα.

Η συνάντηση έγινε στο γνωστό ξενοδοχείο στο ΜΑΡΟΥΣΙ . Χτύπησε η πόρτα και όταν άνοιξα εμφανίστηκε μια ψηλή λεπτή θεά με μαύρα μακρυά μαλλιά ! Μου έκανε τρομερή εντύπωση διότι ήταν πολύ όμορφα ντυμένη, φορούσε τακούνια ( σαν τον Τσίπρα ένιωσα δίπλα της) και ένα πολύ όμορφο φουστάνι . Μπήκε με αέρα και με ενημέρωσε οτι η ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ θα καθυστερούσε 5-10 λεπτά . αμέσως ξεκινήσαμε τα χαιδέματα και πήγε για μπανάκι , μέχρι να βγεί ήρθε και η ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ την οποία την είχα δει άλλες δύο φορές .

Η Νάγια βγήκε απο το μπάνιο με ένα εντυπωσιακό μαύρο ολόσωμο εσώρουχο και τα τακούνια της .

δεν θέλω να σας κουράσω πολύ , αυτό που θέλω να μοιραστώ μαζί σας είναι οτι για πρώτη φορά έκανα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΤΡΙΟ , φιλιόντουσαν, γλυφόντουσαν , η ΝΑΓΙΑ γάμαγε την ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ με στραπον , κάνανε τα πάντα.

Πέρασα εκπληκτικά , ήταν ακούραστες, είχαν διάθεση να κάνουν ότι ήθελα , η ΝΑΓΙΑ πιο "βαριά" δεν γούστραρε σφαλιάρες και βία, η ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ με την απίστευτη βαθιά της πίπα .

Όσο για το ξενοδοχείο , πήρα δωμάτιο με τζακούζι στα 35€ και μου ζήτησε άλλα 15€ για την δεύτερη κοπέλα .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
350€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
5 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.962
Πόντοι:
2.477
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TurboThor

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2015
Ανάληψη 420. DUO 350. Hotel 50.
Και πώς θα βγάλεις την υπόλοιπη βδομάδα με 20 ευρώ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1