Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επειδη ειναι η πρωτη φορα που ποσταρω κριτικη μπορει και να μην ειναι "χαρτι".
Συναντησα την Κατερινα , οχι επειδη ηθελα, αλλα επειδη επρεπε. Εννοω οτι για αλλες πηγαινα, δεν τις εβρισκα αλλα επρεπε να στρωσω κρεβατι. Να πω εδω οτι εχω διαβασει αρκετα για την συγκεκριμενη κοπελα αλλα επειδη εχω παντα επιφυλαξεις με το τι διαβαζω (οχι κατι εναντιον των φιλων εδω μεσα αλλα επειδη εγω εχω περιεργα γουστα)ηθελα και να την δω για να διαπιστωσω απο μονος μου αν οντως αυτα που λεγονται για θεματα υγειας ειναι και πραγματικα. Θελω να πω εδω πως εγω προσωπικα (γιατρος δεν ειμαι) δεν ειδα εμφανη σημαδια που να μιλανε για καποια πακοτινια. Anyway αυτο για να βαζουμε και καποια πραγματα στην θεση τους.
Μπαινει στο δωματιο μια κοπελα ξεπλενι. Προσωπο τελειως ταγαρι. Ουτε ευθυμη, ουτε επικοινωνιακη. Ουτε ομορφη, ουτε sexy. Καθολου εντυπωσιακη, καθολου περιποιημενη (εμφανιση+ντυσιμο). Κατι σαν "εγω για τα χαλια ηρθα" Με το ντυσιμο της επαθα πλακα, εμεινα τελειως χλωρινε. Προκειτε για τον ορισμο της καγκουρογκομενας.

Σερβις...

Αεροφιλα, αεροπιπα, αεροχαιδολογηματα και γενικα αερας. Δακτυλα-κομμενα να μην πιασουν τη χοανη και την τραυματισουν. Υστερα απο 1 λεπτο μπλοτζομπι, ξαφνικα μπαινει κελεμπια και υστερα απο πολλα λεπτα αποτετοιομα (γιατι γαμησι δεν το λες), τελειωσα σαν 15χρονο αγορακι...

Δεν εχω κατι αλλο να πω εδω..Πιστευω να βοηθησα και εγω λιγο. Δεν εχω πολλες λεπτομερειες να πω γιατι απλα δεν εχω!

Τελειωνω με το εξης...Η Κατερινα ειναι οντως ενα ταγαρι απο τα βορεια. Μπορει για αλλους να κανει καλο γαμησι (ισως πιο ωραιοι απο εμενα)
ομως αυτα που λεγονται για αρρωστειες κλπ δεν πιστευω να ειναι αληθινα...(και παλι για να μην παρεξηγηθω δεν ειμαι γιατρος, αλλα το ιδιο ισχυει και για τους αλλους εδω μεσα-δεν ειναι γιατροι.Καπέλο

τελος για τα λεφτα που ζηταει, ξερετε οτι υπαρχει πληθωρα γυναικων που σε κανουν και δεν βρισκεις το ασανσερ μετα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
zadren
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
2.493
Πόντοι:
2.756
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ser2000, doc_lin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2015
Έφαγες ήττα τρελλή αρχηγε.
Δεν πειράζει, στο κόλπο και αυτά. Προχώρα...
04 Νοεμβρίου, 2015
χαχα φιλε η κριτικη σου ειναι ΄χαρτι' μου αρεσαν ιδιαιτερα οι λεξης που χρησιμοποιησες Προσκύνημα
04 Νοεμβρίου, 2015
Και εμένα μ'αρέσει η κριτική σου γιατί είναι καραντόμπραΚαπέλο Κίπ φάκινγκ αδερφέ...Ματάκι
04 Νοεμβρίου, 2015
Δεν έπρεπε να την συναντούσες.
Είχες διαβάσει κι ήξερες.

Ματάκι
ΠΛ
ΠαΛούκι Λουκ
04 Νοεμβρίου, 2015
Εν ολιγης μαπα το καρπουζι..
04 Νοεμβρίου, 2015
Δεν κάνει για σένα αυτή. Είναι για ορισμένους λίγους που ξέρουν να χειρίζονται το εργαλείο π χουν απέναντί τους Γλώσσα
04 Νοεμβρίου, 2015
μια χαρα τα ειπες!!θα πρεπει να ψαξει πολυ να βρει ..μισθωμενο συναγωνιστη για να γραψει κατι καλο γι αυτην..
05 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγω εχω μια απορια:
Αφου κατα την αποψη σου (πολυτα σεβαστη) στην εμφανιση προσωπο και σωμα βαζεις 3, τοτε γιατι προσωρησες στην συνευρεση ?
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8