Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228755
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ο φίλος που μου την πρότεινε ήταν ακριβέστατος, μόνο για να γαμήσεις όπως θέλεις...
Αν θες κουβεντούλα και κλπ...ξέχασέ το
Πήγα λοιπόν προετοιμασμένος.
Μαζεμένη και επιφυλακτική, χωρίς πολλά λόγια, έπιασε τον πούτσο και τον εξαφάνισε. Πραγματικά μοναδική αίσθηση το τσιμπούκι της, ξέρει καλά την τέχνη...τα παίρνει όλα στο στόμα και τα φτύνει.
Στο δεύτερο γύρο την ξεκίνησα με ιεραποστολικό και στη συνέχεια πήρα το κωλαράκι της , το οποίο ρε παιδιά αν και τόσο δουλεμένο, ήταν καταπληκτικό...
Θα ήθελα να είχα μισή ώρα ακόμα στη διάθεσή μου να της κάρφωνα άλλο ένα στο κωλαράκι της.
Έφυγα απόλυτα ικανοποιημένος.

Μετά από 3μήνες περίπου, αφού έφαγα ένα άκυρο από μια άλλη, λέω δεν την ξαναπαίρνω τηλέφωνο...και η κοπελιά ήρθε στην ώρα που την ήθελα.
Οφείλω να ομολογήσω ότι ήταν πολύ πιο διαχυτική, άνοιξε κουβέντα, ήταν άλλος άνθρωπος σε σχέση με την πρώτη φορά.
Δεν ήμουν πολύ ορεξάτος όμως εγώ και δεν πήρα αυτό που θα μπορούσα...αλλά εδώ είμαστε.
Με λίγα λόγια στα χρήματα που ζητάει...είναι αστέρι. Δε θα πω ότι την ρίχνουμε με τα 80, γιατί πλέον δεν βγαίνουν εύκολα...αλλά τ αξίζει σίγουρα
Εμένα σ αυτά που ζητάω (ένα καλό και πλήρες γαμήσι και άντε γεια...) μ αφήνει 100% ικανοποιημένο.



Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.896
Πόντοι:
3.425
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Doc3000, danni

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού