Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161601
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απο την 1η φορά που γνώρισα την ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ , της ζήτησα να την δοκιμάσω και με μια φίλη της. τότε μου ανέφερε την NAGIA την οποία δεν είχα συναντήσει ποτέ . Δυστυχώς ταλαιπωρήθηκα αρκετά μέχρι να κλείσουμε το τρίο μιας και ποτέ δεν βρίσκαμε κοινή ώρα.

Η συνάντηση έγινε στο γνωστό ξενοδοχείο στο ΜΑΡΟΥΣΙ . Χτύπησε η πόρτα και όταν άνοιξα εμφανίστηκε μια ψηλή λεπτή θεά με μαύρα μακρυά μαλλιά ! Μου έκανε τρομερή εντύπωση διότι ήταν πολύ όμορφα ντυμένη, φορούσε τακούνια ( σαν τον Τσίπρα ένιωσα δίπλα της) και ένα πολύ όμορφο φουστάνι . Μπήκε με αέρα και με ενημέρωσε οτι η ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ θα καθυστερούσε 5-10 λεπτά . αμέσως ξεκινήσαμε τα χαιδέματα και πήγε για μπανάκι , μέχρι να βγεί ήρθε και η ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ την οποία την είχα δει άλλες δύο φορές .

Η Νάγια βγήκε απο το μπάνιο με ένα εντυπωσιακό μαύρο ολόσωμο εσώρουχο και τα τακούνια της .

δεν θέλω να σας κουράσω πολύ , αυτό που θέλω να μοιραστώ μαζί σας είναι οτι για πρώτη φορά έκανα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΤΡΙΟ , φιλιόντουσαν, γλυφόντουσαν , η ΝΑΓΙΑ γάμαγε την ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ με στραπον , κάνανε τα πάντα.

Πέρασα εκπληκτικά , ήταν ακούραστες, είχαν διάθεση να κάνουν ότι ήθελα , η ΝΑΓΙΑ πιο "βαριά" δεν γούστραρε σφαλιάρες και βία, η ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ με την απίστευτη βαθιά της πίπα .

Όσο για το ξενοδοχείο , πήρα δωμάτιο με τζακούζι στα 35€ και μου ζήτησε άλλα 15€ για την δεύτερη κοπέλα .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
350€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
5 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.962
Πόντοι:
2.477
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Makis99

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2015
Φίλος θα είμαι Αθήνα σε κάνα μήνα και θέλω αν είναι δυνατόν να βρεθώ με τα κορμια....Μπορείς σε π.με να μου δώσεις τηλέφωνο και να μου πεις πως το κανονιζεις....σε ευχαριστώ εκ το προτέρων.
04 Νοεμβρίου, 2015
φιλε και εδω το ιδιο...αν μπορεις pm για στοιχεια....θελω και εγω αυτο το 2ωρο που εζησες....
25 Φεβρουαρίου, 2016
καλησπέρα, θα μπορουσα να εχω το τηλ της μαριλενας με pm?θα με ενδιεφερε να δοκιμασω το ντουετο αυτό. ευχαριστω προκαταβολικα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3