Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 42 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Παολο εχω καιρο που την συναντησα.Το ραντεβου κλείστηκε ευκολα με ενα τηλεφωνα και ενα sms.Η Παολα ηρθε στην ωρα της στο σπιτι και εκατσε και λιγο παρπαπανω απο ωρα.Πηρε τηλεφωνο για να την ανοίξω και οταν εφτασς με το ασανσερ στον οροφο μου ακουγοτν φωνες απο ενα διπλανο σπιτι και ετσι ετρεξε λιγο για να μην την παρει κανενα ματι Ναι!.Η Παολα ειναι μια ψηλη γυναικα ξανθια μεπιασιματα.Σε καμια περίπτωση δεν την λες χοντρη και για την ηλικία της κρατιεται παρα πολυ καλαα.Μπηκε στο σπιτι με αερα χερετιθηκαμε και εκατσε στο κρεβατι.Η εικονα με την Παολα στο κρεβατι μου ηταν αρκετα ηδονικηΈρωτας.Πιασαμε κουβεντα για λιγο αι με μια κινηση με ξαπλωνει στο κρεβατι και ανεβαινει πανω μου.Βγαζει την μπλουζα και το σουτιεν της και ελευθερώθηκαν οι υπεροχες βυζαρες της οπου τις περιποιήθηκα αρκετα.Με ρωτησε αν θελω να φορεσει κολσοζ και ζαρτιερες και εννοειτε της ειπα ναι.Μενει με το στρινκ της και αρχιζει βαζει της ζαρτιερες.Δε μπορουσα να παρω τα ματια μοου απο πανω τηςΈρωτας.Αφου ντυνεται ανεβαινει πανω μου και αρχιζει να με φιλαει και να με γλυφει.Το πρσμοενο μου εργαλειο δεν αργησε να κανει την εμφανηση του.Κατεβηκε σιγα σιγα προς τα κατω και αρχισε ενα τσιμπουκι υπεροχο.Μου προσταξε να της κρατησω το κεφαλι και να της γαμισω το στομα.Το απολαμβαναι παρα πολυΝαι!.στη συνεχεια την πηρα πισοκαλιτα.Η θεα του κώλου της ηταν υπεροχη.Την επερνα δυνατα και και τις εριξα και μερικες στον ποπο τηςΝτροπή.Δεν αντεξα και πολυ και ετσι ηρθε το τελος.Μείναμε ξαπλομενοι και συζηταγαμε για διαφορα και στο τελος μιλουσαμε για την δουλεια της.Μετα απο λιγη ωρα ο μικρος zoren αρχισε να διαμαρτύρετε και ετσι ξαναξικινήσαμε παλι μια μια πολυ ωραια πιπα.Την γυρισα σε ιεραποστολικα και στη συνεχεια παλι στα τεσσερα.Αισθανομουν οτι πλησιαζει το τελος και ετσι εκατσα στην καρεκλα του γραφειου και η Παολα εκατσε στα γονατα να μου παιρνει μια πιπα και να μου χαριζει ενα υπεροχο ισπανικοΈρωτας.Δεν αντεξα και πολυ και το τελος ηρθε μεσα στις βυζαρες τηςΓλώσσα.Αφου σκουπιστηκε και ντυθήκαμε ειπαμε ακομα δυο κουβεντουλες και αποχώρησε.

Εν ολίγης η Παολα ειναι μια κοπελα που σιγουρα τιμαει τα λευτα της και ειναι VFM.Συστηνεται ανεπιφύλακτα σε μιλολατρεις
Πολυ καλη στο social, δεν βγιαζεται και προσπαθει οσο μπορει για να ικανοποιήση τον πελατη οπου το καταφερνει κιολαςΜατάκι
Σιγουρα θα την ξανα συναντήσω Έρωτας

Αυτα απο εμενα ελπιζω να βοηθησαΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
ZoReN
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
2.474
Πόντοι:
506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Φολίτσας

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2015
μπραβο φιλε
S
swadow
04 Νοεμβρίου, 2015
Κανει και ακα πιπ@,γιατι μας το παιζε safe sex,οταν αρχισει τα γλωσσοφιλα θα το ξαναπαρω το μιλφονι..Καπέλο
30 Μαρτίου, 2017
μαγκες την ψαχνω σαν τρελος πως μπορω να την βρω?
31 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στείλε και σε μένα τον Αριθμό
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4