Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 54 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επιτέλους και μια αψογη Ελληνιδα! Επαληθευεται ακομη μια φορα ο αγραφος νόμος της ζωής ότι το καλυτερο μπορει να σου έρθει απο εκει που δεν το περιμενεις, ενω όταν περιμενεις πολλα...τότε δε παίρνεις τίποτα! Η κοπελα είναι μια πραγματική Θεά! Μελαχροινη με υπέροχα μάτια και φανταστικο χαμόγελο. Κορμι κυριολεκτικά φιδισιο με γυμνασεμενες ποδαρες και πωπαρινο ποιημα και ψηλα στον ουρανο...αλογίσιο! Η συμπεριφορα της είναι αψογη και αμεσως σε κανει να αισθανεσαι ανετα. Στον αγωνα τωρα...το στοματικο το εχει και με το παραπανω! Άρσιτη και σε αυτον τον τομεα! Τα δεκαρια που εβαλα τα αξίζει πραγματικα. Αυτο που ομως με συγκλόνισε και μου ταρακουνησε τα θεμελια ητανε η πισω η πορτουλα της! Μετα το απαραίτητο γλειψιματακι απο μερους μου και ενω ειχα βάλει ηδη μεσα της ενα δακτυλο, βλεπω να βάζει και αυτη ενα! Εκει κοντεψα να παθω εμφραγμα, αθλητης πράμα! Με λιγα λογια...μου πεταξε εξω τους οφθαλμους! Τι να πω...ακομα βογγαει το σωμα και η ψυχη μου! Αυτα απο μενα. Ελπιζω να σας καυλωσα λιγο! Χρειαζεται στις μερες μας !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 15, 2015
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
33
Πόντοι:
671
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TurboThor

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2015
καλημερα φιλε μου.θα ημουν υποχρεωμενος αν μου εστελνεσ το τηλ τησ ναγιασ.σε ευχαριστω εκ των προτερων
27 Οκτωβρίου, 2015
Nagia Γλώσσα
27 Οκτωβρίου, 2015
Αδελφέ παίζει κανενα τηλεφωνο στειλε inbox
Ευχαριστω
Μονοωρο δεν κανει;;;
28 Οκτωβρίου, 2015
Έχω καυλώσει τόσο πολύ που θα αρχίσω να την χτυπάω στον τοίχοΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!δεν γίνεται τέτοια ευκαίρα να χαθεί....σπάνια ευκαιρία σε αυτή την τιμή-προσφορά
29 Οκτωβρίου, 2015
Φιλαρακο και εγω το τηλ θα ηθελα που την βρισκετε την κοπελα
30 Οκτωβρίου, 2015
αν θες φιλε στειλε μου το τηλ της.Ευχαριστω
03 Νοεμβρίου, 2015
τηλέφωνο υπάρχει?
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7