Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση πρίν από μερικές εβδομάδες. Η δεύτερη φορά που πήρα την κοπέλα, καθώς είχα μείνει ικανοποιημένος από την πρώτη.
Εν τάχει η Αλεξάνδρα είναι νέα, πολύ νέα και είναι εμφανές αυτό. Κι όμορφη. Από τα πιο όμορφα μουτράκια που
έχω συναντήσει στο χώρο (μικρή σχετικά η εμπειρία μου σ'αυτόν βέβαια) με στήθος μικρό και σώμα λεπτό, σφικτό και αρκούντος
σέξυ, μολονότι λίγο μονοκόμματο για τα δικά μου γούστα. Προτιμώ τις λίγο πιο χυμώδεις γυναίκες. Η Αλεξάνδρα πάλι
πάει περισσότερο προς το προσφάτως ενηλικιωθέν κοριτσάκι οπότε του ταιριάζει ο σωματότυπος θα έλεγα...
Μιλαει αρκετά καλά αγγλικά (τα ελληνικά της λίγα) οπότε η συννενόηση κύλησε άνετα στην αγγλική.
Έκανε το γνωστό μπανάκι, της έκανα τις συνηθισμένες ερωτήσεις παίρνοντας τις συνηθισμένες απαντήσεις και ξεκινήσαμε.
Ιδιαίτερες λεπτομέρειες στα του κρεβατιού δεν αναφέρω γιατί οι απαιτήσεις μου ήταν μικρές, "ζόρι" λίγο δηλαδή για την κοπέλα
οπότε σε αυτό το πεδίο δεν μπορείτε να βγάλετε ιδιαίτερα συμπεράσματα. Λίγο παραπάνω πάντως που την πίεσα στα τέσσερα
ανταποκρίθηκε χωρίς πρόβλημα, δίνοντας μάλιστα ρυθμό από ένα σημείο και μετά, και δείχνοντας ότι συμμετέχει πραγματικά και το απολαμβάνει.
Είχαμε δυο τελειώματα σε μία ώρα, όχι εύκολο στην περίπτωσή μου. Στο ενδιάμεσο το στοματικό της καλό, δεν έκοψα και φλέβες
βέβαια, 7 στα 10 θα του έβαζα, με θετικό ότι ήξερε πότε να πιέσει παραπάνω και πότε να χαλαρώσει. Δόντι - ευτυχώς - ουδέν.
Καθαρή, μοσχομυριστή, γελαστή, μια όμορφη ώρα με μια όμορφη νέα κοπέλα.
Αν αξίζει τα 120? Νομίζω ότι αν δεν ψάχνει κανείς για συνεύρεση "βαρέων" pse απαιτήσεων, αλλά ένα φρέσκο GFE κοριτσάκι που αντέχει και στο κάτι παραπάνω τότε αξίζει να δοκιμάσει...
ps
Αν με άφηνε το σύστημα στη γενική συμπεριφορά θα είχα 9 και στη διάθεση/συμμετοχή 8

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, vltepdr, kaavlas και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού