Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 14 10
Call-Girls 19085
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το ραντεβου με την αντζελα η ημερομηνια δεν ειναι ακριβης ειναι πολυ κοντινη λιγες ωρες πριν μας πει αντιο για καλοκαιρι. το ραντεβου σπιτι μου δεν την ειχα συναντηση μετα την μετατροπη στο στηθος που η προσθετικη της εδωσε ενα κατι σαν γυναικα. μπηκε αερατη και με πολυ διαθεση και χαμογελαστη ΜΕ ΕΝΑ πολυ κοντο και πολυ σεξι... γενικως η συμετοχη της ειναι τοπ η πιπα της αρκετα καλη και το μουνακι και το κωλαρακι εχει πολυ καλη αισθηση... το μενου ειχαι απο ολα χωρις να δυσανασχετησει καθολου λογω ζεστης βγαλαμε ενα γυρω φουλ στον δευτερο δεν προχωρησαμε πολυ με αποτελεσμα μετα απο 10 λεπτα εναρξης να μην καταφερω να συνεχισω τελος παντων καθησαμε στο σαλονι και κουβεντιαζαμε χαλαρα περασε η ωρα αρκετα της εδωσα το δωρακι της αλλα ηθελε να μου επιστρεψει χρηματα γιατι δεν ολοκληρωθηκε ο δευτερος γυροςΧαμόγελοΧαμόγελο
χαιρετηθηκαμε και τελος.. αποψη μου η κυρια ειναι πολυ καλη με καλες υπηρεσιες και συμπεριφορα αψογη σιγουρα αν ηταν στα 80 θα ειχαι παρει ολο το χαρτι..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
TK
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, jimy.m., iuakoya και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2015
Δηλαδή ποσα ήθελε να σου επιστρέψει ? το ραντεβου ειναι μια ωρα ανεξάρτητα ΠΑΟ πόσες φορές θα Κατσικογάμης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1