Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 15 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δευτερη συναντηση με αυτον τον αγγελο. Ο τίτλος μου τα λέει όλα! Αν και έχει μια δόση χιουμορ η ουσία είναι ότι όντως το κορίτσι είναι ένα γλυκό μοντελάκι. Ψηλή Μολδαβή με ατελείωτα πόδια και ματάρες, μαλλάρες χειλάρες και δε συμμαζεύεται! Δε ξέρω γιατί ο αδερφός προηγουμένως την βρήκε μετρια...εγώ πάντως την βρήκα καταπληκτική σε όλα της. Ίσως είναι και θέμα χημείας γιατί μιλάω και απταιστα την γλώσσα της αν και μιλάει και αυτή σχεδόν τελεια τα Ελληνικά. Μου ήρθε με τα εσωρουχα τον φωτογραφιών της και κοντεψα να πάθω εγκεφαλικό νεος ανθρωπος! Ζητηστε οπωσδήποτε απο τη κοπέλα του πρακτορείου να φορέσει τα συγκεκριμένα εσώρουχα και θα με θυμηθείτε! Οσο για το στοματικό...με το ζόρι κρατήθηκα μη δωσω προωρο τέλος στην αναμέτρηση αν και πολυ θα ήθελα να το πράξω στο υπέροχο στοματακι της. Μιλαμε για πολυ βαθια πραματα με εξαφανισεις...μαγισσα η κοπέλα! Οσο για το αν φιλάει ή οχι πρεπει να σκεφτουμε κάτι και απο την πλευρα μας. Αν είμαστε καθαροί και μοσχοβολάμε τότε δεν έχει κανενα απολύτως λόγο να μην το κανει! Αυτο το διαπίστωσα και της 2 φορες που την καλεσα. Δε θελω να πω αλλα για να μη σας πολυ καυλώσω εδω μεσα! Δοκιμαστε και αν είσαστε και σεις λίγο σωστοι...τα τυπικα δηλαδη σε συμπεριφορα και καθριοτητα τότε θα σας μείνει αξεχαστη! Εβαλα παντου 9ρια καθως πιστευω οτι η απολυτη τελειοτητα δεν υπαρχει πουθενα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 15, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
33
Πόντοι:
671
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2015
Επειδή έχω μανία με καθαριότητα , η κοπέλλα και φιλιά δίνει και δέχεται παντού. Μοσχομυρίζει.
Τώρα αν δεν δίνει πρωκτικό προσωπικά δεν με πειράζει.
Απο εμπειρία που αποκόμισα πριν 15 μέρες.
Συμφωνώ με τον συγγραφέα.
22 Οκτωβρίου, 2015
Επιβεβαιώνω κι εγώ και τον συγγραφέα και το προηγούμενο σχόλιο.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2