Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από ένα άκυρο που έφαγα σε κανονισμένο ραντεβού με την Νικόλ το πρακτορείο μου πρότεινε την συγκεκριμένη χωρίς τότε να υπάρχει δυνατότητα να την δω καπου, αφού έπεσε ψαλίδι στην τιμή (με τα έχτρα φτάσαμε τα 240) και αφού με είχανε μια ώρα στο περίμενε στον πριαμο,κλείσαμε 2 ώρες full στα 180 και αν δεν με άρεσε τον πουλο.
Όταν άνοιξα την πόρτα δεν ενθουσιαστηκα αλλά ούτε και χαλαστικα, τις είπα ότι θα μείνει και πήγε για μπανακι.
Όταν ήρθε και κάθισε κοντά μου άρχισε τα χάδια και σιγά σιγά άρχισε την πιπα, αρκετά καλή με ενασχόληση σε όλη την περιοχή που εμένα μου αρεσε, γυρίσαμε σε 69 όπου ασχολήθηκα με το ζουμερό μουνακι τις, μετά από λίγο με καβάλησε και αρχίσαμε τα γούστα με φιλιά εκατέρωθεν και εναρμονισμενο ρυθμό μεταξί μας όπου και ήρθε το τελος.
Μπανακι και η δύο και αφού κάναμε μια κουβεντούλα άρχισε το μασάζ (νορμάλ πραγματα) όπου μετά από λίγο άρχισε να τον παίρνει ξανά στο στόμα με ποιο μεγάλη όρεξη και όταν τον σήκωσε καλά μου λεει....θες να γαμήσεις τον κωλο μου, πιάνει το προσκεφαλο και μου τον σερβίρει, βρίσκουμε ρυθμό αρχίσαμε τα σκαμπιλια στα κωλομαγουλα γαμωσταβριδια και μετά ήρθε το τελος...

Σε γενικές γραμμές πέρασα καλά και δεν χαλαστικα σε κατι, αλλά ήξερα ότι περίμενα, μια 35άρα αδύνατη με μεγάλο στήθος, λίγο μπορείς να πεις ότι έχει δυσαναλογο σώμα, μακριά αδύνατα πόδια αδύνατο κορμό και πλούσια μεγάλα στήθια, πράγμα που αν προσέξεις φαίνεται και στις φωτο.

Καλά να περνατε και ακόμα καλύτερα να γαματε...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
180€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
maniouel
Μέγας
Εγγραφή:
12 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.060
Πόντοι:
3.910
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, company of heroes tho, ILIAS1339 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2015
Αν την κερνούσες και τρία σφηνάκια βότκα, θα λυνόταν..... Αν εξαιρέσεις την μπυροκοιλιά, εμένα μου άρεσε όταν την πήρα με 90 τότε αρχές 14.

20 Οκτωβρίου, 2015
To οτι επεσε ψαλιδι στην τιμη ειναι κατι πολυ βασικο σαν σημειο....απο εκει και περα επειδη την παρακολουθω απο οταν πηγαινε στο στουντιο και σε αλλο πρακτορειο, ισως η συναναστορφη με την σπουδαια Ιζα να την εστρωσε λιγο.......και εις αλλα με υγεια
21 Οκτωβρίου, 2015
Σίγουρα δεν είναι Value For Money ειδικά με τέτοια εμφάνιση (μπυροκοιλιά, πεσμένο στήθος) ας είναι καλά το photoshop και ξεπέτα επίπεδο υπηρεσιών.
Έχω καιρό να την πάρω - από τα μασατζίδικα που δούλευε - και σίγουρα θα προτιμήσω ίζα στα ίδια (και λιγότερα) λεφτά.
Στα μείον η καθυστέρηση του πρακτορείου.
21 Οκτωβρίου, 2015
Συναγωνιστή μπράβο που πέρασες καλά απλά νομίζω είσαι λίγο παραπάνω ευγενής με την ηλικία της κοπέλας..39 την έχει το site και ξέρουμε όλοι τη σημαίνει 39 για μια γυναίκα (επαγγελματία ή μη)
21 Οκτωβρίου, 2015
Τζοάννα πρώην μασατζού από Πατ160 Στουρν29 Κηφ38...
στα νιάτα της πρέπει να ήταν τρελλή μουνάρα...
21 Οκτωβρίου, 2015
Την μεγαλοκυρία δεν την έχω συναντήσει, αν και την έχω στο πρόγραμμα γιατί γουστάρω πολύ τέτοιες κορμάρες, αλλά την έχω πετύχει ΜΑΖΙ με Izabella σε παραλιακό κλαμπάκι με μινάκια, και όπως ήταν ντυμενογδυμένη/βαμένη, ήταν για παίξιμο...

Θεωρείς ότι οι γυμνές φώτος της έχουν πολύ photoshop????
21 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με την ιζαμπελα, είναι κολλητές όσο για της φώτο σίγουρα υπάρχει photoshop αλλά όχι τρελά πράγματα την έχουνε 'φρεσκάρει' κάπως θα ελεγα.
21 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στην Ιζα ειναι σχεδόν φυσικές. Εξαλλου εχουν αναρτηθεί απο συναγωνιστες και φυσικές.
Στην Τζοάνα-Καριολίνα εχει πέσει δουλειά.Δραματική μείωση κοιλιάς και στήθος 1-2 νούμερα πιο πάνω.
Γενικά υπάρχουν άνετα καλύτερες σε εμφανιση, συμπεριφορά και με λιγότερα χιλιόμετρα.
21 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και έλεγα τι μου θυμίζει. Την είχα πάρει στο Σ29 (Ζάνας) με ψόφιο μασάζ και χωρίς φιλιά στο στόμα και παρατήρησα ότι μύριζε χαμηλά παρά το ντουσάκι που είχε κάνει πριν. Ετσι απέφυγα την αντίστοιχη περιποίηση στη σχετική περιοχή.
Μετά την κοκινίλα που εμφάνισα την επόμενη μέρα πήγα να ζητήσω εξηγήσεις αλλά την είχε κάνει από το μαγαζί.
Τώρα που δουλεύει εδώ θα έχει εξετάσεις ελπίζω για τα βασικά.
Και δίνει και πίσω πόρτα ? Άσε καλύτερα.
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9