Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Συνάντηση πραγματοποιήθηκε στα βόρεια προάστια νωρίς το μεσημέρι .
Το κορίτσι ήρθε ακριβώς στην ώρα του ραντεβού .
Ανοίγω την πόρτα και βλέπω έναν μουναρο 1,85 με τα τακούνια πολύ κοντά με photο του πρακτορείου..
Ηλικία πρέπει γύρω στα 28 Καστανόξανθο μαλλάκι , ροζ φόρεμα με ωραίες γόβες και διακριτικό άρωμα. Έβαλε μουσική στο iphone και έκανε απαξιωτικές εκφράσεις για την τσόντα που έπαιζε η tv .
Εγώ με την πετσέτα και ξεκίνησε να λικνίζεται στους ήχους ρομαντικής μουσικής .Στεγνό σώμα καθαρά modele με στήθος όσο μια παλάμη και ρόγες τούμπανο .
Ξεκίνησε πίπα στο μ.ο αλλά με πολλά βλέμματα και στην άκρη το μαλλάκι, βλέποντας στον καθρέπτη το θέαμα ήμουνα πύραυλος. Την περιποιήθηκα στο μουνί (Πάρα πολύ καλό - κλειστού τύπου ) και στο στήθος, μετά βάλαμε λάστιχο που δυστυχώς πήγε να το βάλει ανάποδα. και ξεκίνησε να χορεύει επάνω μου , τελείωμα 1ου μέρους . και ντους.

Ξεκίνησε ένα massage της πλάκας , αλλά εγώ ήμουνα καυλωμένος , ξεκίνησε πάλι να χορεύει και μετά αυτή από πάνω και εγώ να κοπανάω, και ήρθε το τέλος .

Overall

* Πολύ ωραια γυναίκα για look , και βόλτες στην ακρόπολη και ψαράκι στην παραλία .........
* Το άθλημα το γνωρίζει αλλά μάλλον δεν έχει ζοριστεί ,και δεν το εκανα και εγώ , ενώ είναι του 8 παίζει σβηστά στο 6,5
* Πολύ καλό το πρακτορείο , και σε ένα πρόβλημα μου , ανταποκρίθηκε με συνέπεια επαγγελματία.

Αν θα την ξανάβλεπα μάλλον Όχι , κάτι δεν κώλυσε και δεν έφταιγα εγώ , το ραντεβού σώθηκε από την εμφάνιση της.

Το κοντέρ έγραψε 20 κοπέλες από το πρακτορείο και συνεχίζουμε .............Μεγάλο χαμόγελο


Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kostasm2005
Μέγας
Εγγραφή:
7 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.389
Πόντοι:
4.407
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, borbi2525, Jim25jim και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2015
Εννοείται πως είσαι ο επίσημος δοκιμαστής του πρακτορείου για πολλούς από εμάς. Καπέλο Προσκύνημα
19 Οκτωβρίου, 2015
Να τις εκατο(ΣΤΗΣΕΙΣ) Ναι!
19 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνώ Καπέλο
+1
20 Οκτωβρίου, 2015
οικογενειακο το θεμα βλεπω!! Έρωτας Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4