Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 66 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση μετά από κάμποσο καιρό με την κυρία στο νέο τσαρδί της κάπου στη Φυλής...(χώρισε τα τσανάκια της με την ΚέλυΚουλ)

Εύκολη και γρήγορη επικοινωνία, βρέθηκα και λίγο νωρίτερα στον νέο χώρο οποίος έχει σαφή επαγγελματικό προσανατολισμό, με μόνο πρόβλημα ότι το κρεβάτι είναι μάλλον μικρό για μεγαλόσωμους και σε γωνία, όπου παρουσιάζει λειτουργικά προβλήματα...Σπασίκλας

Η Ελβίρα θεωρώ ότι πλησιάζει (αν δεν τα'χει περάσει) τα πρώτα ήντα, αλλά παραμένει κορμάρα που την ζηλεύουν πολλές μικρότερες.
Έχει φτιάξει και κάτι στο πρόσωπο και γενικά είναι μιά χαρά κυρίαΜατάκι

Κέφια μπόλικα, χαμουρέματα, πίπα σπέσιαλ με όλα τα συμπαραμαρτούντα, και σεξ ότι θες, όπως θές...κώλο δεν δοκίμασα, αλλά δάχτυλο πήρε μπόλικο...

45' πέρασαν όμορφα κι'ωραία, χωρίς διακοπές και χωρίς βιασύνεςΧαμόγελο

Το δωράκι των 40 είναι εξαιρετικό VFM για το πακέτο και το κορμί αυτόΚαπέλο
Καλά γλέντια...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2015
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
40€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
GEORGE G
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
1.798
Πόντοι:
2.426
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2015
τηλεφωνακι?
16 Οκτωβρίου, 2015
Στην περιοχή του Κεραμεικού θες να πεις. Όσο για την ηλικία της, εσύ ίσως ξέρεις καλύτερα, άλλο αν εκείνη μου είχε πει γύρω στα 37, αλλά αν είναι ηλικιακά έτσι όπως τα λες, τότε συμφωνώ κι επαυξάνω, η κοπέλλα φυσάει, δεν νομίζω ότι υπάρχουν άλλες στην ηλικία της με τέτοιο κορμί & πρόσωπο!
16 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η Ελβιρα είναι 41 ετων ακριβως και από ότι εμαθα αλλαξε και εφυγε από τον κεραμεικο και πηγε καπου στην φυλης όπως λεει και ο φιλος.για μενα είναι το στανταρακι μου περναω πολύ ομορφα οποτε πηγαινω
17 Οκτωβρίου, 2015
Καλησπερα υπαχρει τηλ της κοπελας ???Σπασίκλας
19 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν αυτή η μετακόμιση έγινε μέσα στις τελευταίες 10 μέρες, γιατί από τότε έχω να την συναντήσω, τότε πάω πάσο, έχετε πιο επίκαιρη ενημέρωση.
21 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παιδες καλησπερα...αξιζει η εν λογω κυρια???Η Ναντια cg τι εχει γινει?
21 Οκτωβρίου, 2015
Εγώ παντως όλη τη προηγούμενη εβδομαδα δε τη βρηκα ποτε. 100 τηκεφωνα πήρα στο τηλεφωνο που εχει στο bou
02 Νοεμβρίου, 2015
Καλησπερα παιδες που μπορουμε να βρουμε την εν λογω κυρια;διευθυνση κανεις που να εχει παει γιατι τηλ.δεν σηκωνει η ειναι κλειστο εκτος αν παιζει αλλο τηλεφ.καινουργιο κανεις που να ξερει κατι;
Ευχαριστω εκ των προτερων
02 Νοεμβρίου, 2015
τηλεφωνακι υπαρχει
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9