Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 1 10
Call-Girls 20895
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
γνωστο κ αυτο το κοριτσι!μυγας αραβοελληνιδα!το καλο ειναι οτι εχει μεν χαρακτηριστικα αραβικα στο προσωπο αλα μεχρι εκει!κ τι ενοω?οτι δεν εχει τα υπολοιπα ασχημα χαρακτηριστικα που εχουν πολες μυγαδες κ προσωπικα εμενα δεν μου αρεσουν!δηλαδη αγριο δερμα,σκληρα κ αγρια μαλια,πολυ κ αγρια τριχα στα επιμαχα σημεια που οσω κ αν τη ξυρισουν φενεται!κ πολυ μαυρη κολοτριπια κ μουνοχειλα!ευτηχως σε αυτα εχει παρει μαλον απο ελλαδα κ τα εχει πολυ αριστα!!μπενει μεσα λοιπον ντυμενη κ περιποιημενη στη τριχα!!ισως γιατι θα εβγεναι βολτα μετα!!προσωπο αστερι αψεγαδιαστο κ εκφυλο που σε προκαλει για πολες πιπες!!!νυχια,μαλια,βαψιμο,ποδια,στομα,αρωματα ολα λεμε στη τριχα εντελως!!!μαλουρα μαυρη μεταξενια καλοχτενισμενη κ μακρια καβλα!!ματαρες πολυ ζορικες!!χειλαρες κ δοντια αψογα!!βυζια φκιαγμενα μεν!αλα απο τις καλυτερες δουλειες που εχω δει!!σωστο μεγεθος τουμπανα χωρις σημαδια κ οι ρωγες βγαζουν ματια!!!!28 χρονων μου ειπε,μπορει να ειναι κ 30!το μονο σημειο που μαρτυρει την ηλικιατηυς ειναι στο μεσα μερος των μπουτιοτης οπου εχει ελαφρως χαλαρωση!κωλος καταστρογκιλος κ πεταχτος κολαση!!το μονο που με χαλασε λιγο ειναι οτι σε συγκριση με αυτο το πατο εχει πολυ λεπτα ποδαρακια που δεν κολανε τοσο πολυ στο συνολο!φιλια τερμα βαθεια με γλωσα κ πολα δαγκωματα!!πιπα πολυ καλη με λυσα!το μονο λαθος οτι βαζει πολυ χερι αλα οταν της το πεις το κοβει αμεσως κ σε στελνει με τα γλυψιματα,ρουφηγματα κ τις εναλαγες της!!στο πηδημα ειναι σκυλα!!την ακουσε ολο το ξενοδοχειο!!δεν φωναζει!ουρλιαζει στη κυριολεξια!!στα τεσερα φοβερη με θεα τη κολαρατης κ το σημαδι απο το ταγκα μαγιο!!οπου με εφκιαχνε πολυ γιατι τη φανταζομουν στη παραλια να τη κοιτανε ολοι κ να ξεροχυνουν!!πρωτοβουλιες πολες!η καλυτερη που με κοβει σε μια φαση κ μου λεει παμε να με παρεις ορθια μπροστα στον καθρεφτη!!!απο καθαριοτητα δεν το συζηταμε!!τελοιωτητα!!!τη πηδαω για ωρα!!το μουνακιτης εχει γινει μουσκεμα κ τη γυριζω 69!!της τοφαγα ολω!!μετα της πεταω τη γλωσα μεσα στο κολω οπου τρελαθικε!!σηκωθικε ορθια κ μου χτυπαγε τη κολαρατης μεσα σρτη μουρημου!!το δερμαρης ειχε ανατριχιασει ολο!!τη στεφανια μου θυμισε που οταν την επερνα απο κωλο πεταγε στο σωματης ολο σπηρια απο τη πολη ανατριχηλα!!!της ζυτησα αναλ κ μου ειπε αγαπημου αυτο το καβλι δεν χωραει με τιποτα στη τριπουλαμου!!οκ της λεω αλα τα δαχτυλα τα δεχτηκε με εντονες κραβγες!!!cim αριστο μεχρι τελευταιας σταγονας στραγκιγμα!!!ενταξαι εγω περασα πολυ ζορικα με τη γκομενα!!γραφω ομως οτι δεν θα τη ξαναβλεπα γιατι τα 300 συν ξενοδοχειο για τις μερες μας ειναι παρα πολλα!με 200 ανετα περνεις σιτουρια της ιδιας κατηγοριας ακριβως!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
300€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
30
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xprncseeker

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2015
από που είναι γνωστή ρε παιδιά ?
05 Οκτωβρίου, 2015
Μόλις με έκανες να κρατήσω λεφτά για την επομενη βδομάδα για να την κλείσω δίωρο!! Να σαι καλά θηρίο..
10 Δεκεμβρίου, 2015
Καλά καλα , 300 ...
27 Φεβρουαρίου, 2016
καλησπερα.ειναι πυραλαυκος το μωρο.300 για πόσες φορεσ να τελειοσεισ?
10 Μαρτίου, 2016
ρε μαγκεσ στην μια ώρα ποσες φορεισ μπορεισ να τελειωσεισ?
08 Μαΐου, 2016
σου είπε οτι τον έχεις μεγάλο, εσύ ένιωσες πουτσαράς και αυτή γλύτωσε το κωλογαμήσι και ούτε ζημιά ούτε γάτα.. έξυπνη η κυρία!!! πήρε τα 300 ζεστα ζεστά και έφυγε κυρία και άλλες γαμιούνται σαν σκυλιά απο παντού για 100€!!!
09 Ιουνίου, 2016
Εν τω μεταξυ χτυπαει τη Μυκονο για €500. Τσιπρα αγοραρε Προσκύνημα
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7