Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
λογω ελειψη ρευστοτητας λεω να παρω τη συγκεκριμενη αφου απο φωτο μου αρεσαι το σωματοτυπο!με το που μπηκε μεσα φορουσε πολυ ψυλα τακουνια εφαρμοστο τζιν κ πουκαμισο ριχτο κ δεν την πολυκαταλαβα!προσωπακι καλο!μου λεει σου αρεσω,να μεινω?μεινε της λεω!κ χωρις να
βγαλει τα ρουχα μπενει στο μπανιο οπως ηταν!εκει επρεπε να πονηρευτω!γιατι μαλον ξιγεται ετσι λογω οτι πρεπει να εχει φαει πολα ακυρα!!ξαπλα εγω στο κρεβατι.βγενει σε μια φαση κ με τη μια τη πεφτει στο πουλιμου για πιπα!τοτε πηρα χαμπαρι τα πολα εξτρα κιλα που περισεβαν απο εδψ κ απο εκει!!ενταξει θελει μαζεμα πολυ αν θελει να συνεχισει!!στηθοι μεγαλα τεσαρια με πλατιες ρογες.της ειχα πει κατσε,ειχε ξεκινισει τη πιπα ιδη κ δεν μπορουσα πλεον τα της πω φυγε!!δε γαμιεται λεω κλισε ματια προχωρα κ οπου το πει!παει να με φιλησει κ με περνει μια ασχιμη μυρωδια μαλον απο αλκοωλ!!δεν φιλαω της λεω αγαπημου!τη βαζω στα τεσερα που απλωσε η κολαρατης,βαζω τα δυναταμου,τη πλακωνω κ στις μπατσες μπας κ φκιαχτω κ τελοιωσω!κ τελικα με τα πολα τη γυρναω σε πιπα παλι οπου κατεθεσα στο βστοματης κ πηγε για φτυσιμο!πιπα πολυ μετρια!αμεσως της λεω μαστα κ δρομο!γιατι τα ειχα παρει κ με το γραφειο οπου μετα τη μελινα κ τη κωσταντινα μας εχει γεμισει μπαζα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2015
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
30
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 manos kenanakis

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2015
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΝαι!ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
21 Φεβρουαρίου, 2016
πρωτο πραγμα.εισαι λαθος συντροφε.....εγω με η συγκεκριμενη εμεινα απολυτα ικαν/νος και εχει το συν οτι τα ρουφα ολα.......αψογο πιπομα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2