Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 43 10
Call-Girls 79689
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν η κοπέλα με το που μπαίνει μέσα σου παίρνει όλο το άγχος και σε χαλαρώνει απίστευτα Καπέλο .
Στην εμφάνιση είναι μια καθημερινή κοπέλα με πανέμορφο πρόσωπο Έρωτας .
Αφού γδυθεί και βγάλει τα ρούχα της εμφανίζεται αυτό το θεσπέσιο σώμα με το πανέμορφο φυσικό στήθος Ναι! .
Εδώ να συμπληρώσω ότι η κοπέλα είναι ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ και όσες φορές της ζήτησα να μπει να πλυθεί το έκανε αμέσως, πράγμα το οποίο με ευχαρίστησε πολύ Μεγάλο χαμόγελο .
Κάναμε ωραία χαλαρή κουβεντούλα για διάφορα θέματα πριν περάσουμε στο ψητό και μου έδωσε να καταλάβω ότι είναι μια αρκετά έξυπνη κοπέλα που δεν κοιτά να σε εκμεταλλευτεί και να σε ξεπετάξει καθώς νοιάζεται να περάσεις εσύ καλά και να το ευχαριστηθείς Μεγάλο χαμόγελο πράγμα το οποίο φάνηκε και αργότερα.

Στα του αγώνα λοιπόν η κοπέλα μου έκανε την καλύτερη πίπα που μου έχουν κάνει Προσκύνημα χρησιμοποιώντας τέλεια την γλώσσα της καθώς και ένα πολύ ωραίο και χαλαρωτικό μασάζ.
Πέρασμα καπότας με το στόμα και βουρ στον πατσά Κατσικογάμης .
Εδώ να πω ότι η κοπέλα ξέρει να γαμιέται και αυτό φάνηκε αμέσως Ματάκι . Μετά απο λίγη ώρα ήρθε και το τέλος.

Εγώ σίγουρα θα την ξαναπροτιμήσω καθώς ένιωσα πιο άνετα και απότι έχω νίωσει με την κοπέλα μου και αυτό σημαίνει πολλά Ματάκι .
Ακόμα και σε μια στιγμή που μου βγήκε η κούραση και μου έπεσε για λίγο, η Κατερινάρα εκεί προσπάθησε
μέχρι που μου ξανασηκώθηκε τελείως χωρίς να ξενερώσει η να πεί τίποτα Προσκύνημα .

Είναι κρίμα που το σύστημα δεν με αφήνει να της βάλω μεγαλύτερη βαθμολογία.
Μια ενδεικτική βαθμολογία που θα της έβαζα εγώ είναι η εξής:

Εμφάνιση (πρόσωπο): 9/10
Εμφάνιση (σώμα): 10/10
Γενική συμπεριφορά: 10/10
Επικοινωνία: 10/10
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: 10/10 (και με το παραπάνω)
Σχέση απόδοσης/τιμής: 10/10

Ανυπομονώ ήδη για την επόμενη συνάντηση μου με την Κατερίνα και πιστεύω ότι δεν θα αργήσει και πολύ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
tanapou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
821
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2015
Ωραίος. Δεν μας γράφεις τιμούλα και πόσες φορές.
21 Σεπτεμβρίου, 2015
μαγκες εχει καποιος το τηλ. της κορασιδας???
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2