Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 54 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
λοιπον η κοπελα ειναι αρκετα ομορφη στο προσωπο με πιρσινγκ στη γλωσσα και στο μουνακι και αδυνατο σωμα με γεματο κωλαρακι.φιλαει με γλωσσα,γλυφει τα παντα,τα παιρνει στομα και τα καταπινει με χαρα και δινει και τις δυο τρυπουλες της για να γαμησει οπως θελει ο πελατης.αν κατι δεν κανει σωστα δεχεται καθοδηγηση χωρις διαμαρτυριες.δεχεται και δαχτυλιασμα αδιαμαρτυρητα παρολο που το μουνακι της εχει καλη αισθηση.κωλο δε δοκιμασα μου ειχαν τελειωσει οι δυναμεις απο την πιπαMoney MouthMoney MouthMoney Mouthαυτα.τα χρηματα που ζηταει ειναι πολλα για τη χωρα που ειμαστε και την περιοδο που διανυουμε αλλα τουλαχιστον τα δουλευει και δεν κοροιδευει.παρολο που ειναι καινουργια στο χωρο.δεν ειναι για ολους ουτε για καθε μερα.αν ριξει τιμες καποια στιγμη ειναι ευπροσδεκτο αλλα εχουμε ελευθερη αγορα.οποιος θελει ψωνιζει και αναλογα τη ζητηση διαμορφωνεται και η τιμη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
114
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TurboThor

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2015
Συγνώμη φιλέ τσιγγούνη. Λες Κόλο δεν δοκιμασες αλλά μετα σημειώνεις πρωκτικό "ναι". Μα η κοπελα λέει οτι τρελαίνεται για κολαρακι. Δυο ώρες τι κάνατε ?Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
18 Σεπτεμβρίου, 2015
τυπε γραφεις πρωκτικο ΝΑΙ,αλλα κώλο γραφεις δεν πηρες,δεν την διορθωνεις λιγο την κριτικη σου!
A
alpula
18 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

βασικα μου τα ρουφηξε ολα 2-3 φορες και με τις λιγοστες δυναμεις που ειχα μετα την γαμησα απο μουνι.δεν ειμαι και 20ρης πια.εκανα μαλακια που δεν πηρα κωλο αλλα τι να κανω.σημειωσα ναι επειδη το δινει.
18 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καρα fake μιλαμε!Ναι!
18 Σεπτεμβρίου, 2015
Γιατί ασχολούμαστε ακόμα μπορει, να μου το δικαιολογήσει καποιοςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
18 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατι το λες αυτο?
18 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί προφανώς δεν δίνει τοσα λεφτά να την πάρει
18 Σεπτεμβρίου, 2015
λεει πρωκτικο ¨ΝΑΙ¨ γιατι ειχε βαλει ολο το χερι του (που ειναι 3 φορες πιο μεγαλο απο το δικο μου και σιγουρα πιο χοντρο απο καθε πουλι) στον κωλο μου και με γαμουσε με το χερι του... οποτε πρωκτικο ΝΑΙ Ναι!Ναι!Ναι!
18 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τοσο αντερο στο χερι....ουτε κοκορετσι να εφτιαχνε ο τυποςΝαι!
19 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ποδια βαζεις?
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2