Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 31 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
την συναντισα μετα απο ανταλλαγεσ email δεν ξερω και εγω ποσα!!!ηρθε στο σπιτι μου με ασπρο φορεμα με τησ βυζαρεσ χυμα στο κυμα,απο προσωπο θα ελεγα μετριο αλλα συμπαθητικο.απο οτι μου ειπε μενει στην περαια θεσσαλονικησ και κανει αυτην την δουλεια λογο οικονομικου και λογο οτι ηταν και φρεσκοχωρισμενη.τησ αρεσει πολλη το σεξ και γουσταρη και τησ παρτουζεσ με τρελα.στον αγωνα τωρα δεν τρελαθηκα κιολασ!!πιπα μετρια και γενικα ολο το μελε και αυτο μετριο.το απιστευτο ειναι πωσ ηρθε για 1 ωριτσα υποτιθετε και καθησε πανω απο 4 ωρεσ!!μου ειπε την ιστορια τησ ζωη στησ και πολλα αλλα.αφου ηθελα να την διωξω και ολο ελεγα αντε να δω τη αλλεσ μαλακιεσ θα μου πει και φτασαμε κατα τησ 2 και χαμπαρι δεν ειχα παρει.παντοσ για μεντιουμ καλη θα ειναι δεν λεω.Μεγάλο χαμόγελο.αυτα τα λιγα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 07, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
KAVALARIS THESSALONIKI
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
6.689
Πόντοι:
2.560
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin, fouxter

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2015
Δηλαδή είχε 1 ώρα σεξ και 2 ώρες κουβέντα???Χμμμ;
10 Σεπτεμβρίου, 2015
Δεν ξερω γιατι αλλα λεω να παρω το ρισκο.Εχεις καποιο συνδεσμο μειλ για να επικοινωνησω μαζι της!Ευχαριστω αδερφε!
10 Σεπτεμβρίου, 2015
Χαχαχαχαχα!!
10 Σεπτεμβρίου, 2015
Μου ειχε τυχη με μιααπο κερατσινι με 60 ευρο 4 ωρες αλλα ηταν πρεζου τυπε και πολυ μπλα μπλα καο αυτη 1 ωρα το γαμηση και 3 ωρες μπλα μπλα το κανουν μπας και δοσς κανα φραγκο παραπανπ... μακρυα απο τετοιες τυπισες πρεζοθδες η μη!!
(Updated: 11 Σεπτεμβρίου, 2015) 11 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

βλεπετε mari_anna και τους προμοτορες της που πεσανε να την υπερασπιζονται, ειναι γνωστη απατεωνια για οσες πεινανε
11 Σεπτεμβρίου, 2015
"παντοσ για μεντιουμ καλη θα ειναι δεν λεω"

κλαιω απο τα γελια ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6