Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Άργησα αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ!!!Το Τηλέφωνο της Μαρίνας το είχα χρόνια αλλά ποτέ δεν είχε κάτσει να δοκιμάσω!!! Απο κάποιο σημείο και μετά δεν την πετύχενες οπότε το είχα αφήσει... Χτές νωρίς το μεσημέρι ξαναδοκιμάζω να καλέσω και έπειτα απο 2-3 προσπάθειες απογπητεύομαι και το αφήνω πάλι...μετά απο 10 τσουπ αναπάντητη οπότε λέω εδώ είμαστε! Κανονίζω μεσημεριανό ραντεβού στο Λακόμπα και πάω για συνάντηση.φτάνει στην ώρα της και με το που ανοίγω παθαίνω πλάκα!!! Μωρό ψηλό αδύνατο με κοντό φορεματάκι μέσα στην καύλα και χαμογελαστό!!! Πρωτη συνάντηση και για να σπάσει ο πάγος πλακωνόμαστε στα γλωσσόφιλα και γονατίζει για την πίπα. ΚΑΥΛΑ!!! Η πίπα της είναι για σεμινάριο όπως την θέλω! Σε διάφορες στάσεις βαθειά μέχρι πνιγμού υγρή !!!με το ζόρι κρατήθηκα! Στα του αγώνα οι προηγούμενοι με έχουν καλύψει! Ωραίο χαμογελαστό τυπάκι γενικά επικοινωνία καλή και στο κενοδιαστημα απο τους δυο γυρους.θελει να γαμηθει και στο δειχνει ! Δυστυχώς έπρεπε να την είχα πάρει νωρίτερα...αλλά θα γίνει στανταράκι στα σίγουρα!!! Και μόνο για την πίπα της θα την έπαιρνα ξανά και ξανά!!! Άτιμη Ρωσσική σχολή βγάζεις τις πιο καυλιάρες εργάτριες της πούτσας!!!
ΥΓ. Οι αγαπούληδες μακριά το μωρό είναι επικύνδυνο....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
dinger
Μέγας
Εγγραφή:
20 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
465
Πόντοι:
4.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2015
Ετσι ακριβως ειναι φιλαρακι Ναι!
02 Σεπτεμβρίου, 2015
Ρε φίλε κάνε ένα καλό και στείλε το κινήτο της Μαρίνας ...να αγιάσει το χεράκι σου...το ψάχνω καιρό και κανείς δεν το στέλνει
03 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου



στο στέλνω εγώ φίλε μου
6937 242 089
04 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω πάρα πολύ
17 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχω πάρει 100 φορές σε αυτό το νούμερο ρε παιδιά!!!! Δεν απαντάει!!!!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5