Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με την Έλενα κάπου μέσα στον Ιούνιο.
Πρόσωπο συμπαθητικό με ωραία μάτια και χωρίς κάτι άσχημο να χτυπάει στο μάτι. Ηλικιακά φαίνεται περίπου όσο γράφει στο site.
Όρισμός της νταρντάνας, ύψος περίπου στο 1.80, πλάτες μεγάλες, βυζιά όπως στις photos (οι βυζολάτρες θα τα ευχαριστηθούν), αλλά κώλος όχι αυτός των photos (έχει πέσει το απαραίτητο photoshop) και δυστυχώς κοιλιά (οι photos είναι παρμένες ώστε αυτό το σημείο να μην φαίνεται και σε μία που φαίνεται έχει πέσει photoshop). Κάτι άλλο που δεν δείχνουν οι photos είναι ότι η κοπέλα είναι γεμάτη tattoos (πάνω από δέκα) σε όλα τα σημεία του σώματος, με κορωνίδα ένα που καλύπτει σχεδόν όλη την πλάτη. Αυτό για άλλους είναι καλό, για άλλους κακό, για εμένα αδιάφορο.
Ήρθε ντυμμένη με ένα καλοκαιρινό μαύρο φόρεμα και πέδιλα. Καθαριότητα ΟΚ. Συμπεριφορά λίγο μάγκικη, αλλά όχι τσαμπουκαλεμένη, γενικά χαμογελαστή και ευδιάθετη.
Στον αγώνα : Γλωσσόφιλα full, πίπα πολύ καλή με dt και καλό γλύψιμο της γύρω περιοχής. Συμμετοχή καλή με ωραίες φωνούλες αλλά όχι εύκολη, λόγο σωματότυπου, σε πολλές εναλλαγές στάσεων (να σημειώσω εδώ ότι η κοπέλλα θέλει δυνατά χέρια...).
Συμπερασματικά : νταρντάνα κοπέλα, με καλή συμμετοχή (πιο πολύ GFE αλλά ακολουθεί και σε πιο PSE ρυθμούς) και όχι το σώμα των photos.
Στην βαθμολογία, αν μπορούσα θα έβαζα

Επικοινωνία 8
Διάθεση 8
Όσον αφορά το θέμα Απόδοση/Τιμή 6 (εγώ έχει δώσει 140 ευρώ, είδα τώρα στο site ότι πλέον είναι 100 ευρώ).

Παρόλο που δεν έκλαψα τα λεφτά μου δεν θα ξανασυναντούσα την κοπέλα, λόγο σώματος (είμαι οπαδός των πιο λεπτών γυναικών). Στην κριτική βάζω όμως "ίσως" μόνο όμως για ένα τρίο με την Ίζα, για να δω πως θα εξελισότανε η κατάσταση, η οποία Ίζα είτε μόνη της είτε σε τρίο είναι πάντα απολαυστική.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 10, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
88
Likes:
13.181
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, doc_lin, jimy.m. και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού